Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi/nő, aki vissza szeretné vezetni azokat a régi "értékeket", miszerint a nő legyen otthon, szüljön gyereket, főzzön stb, miközben a férfi tartja el a családot?

Figyelt kérdés
ez a mai világban már eléggé elképzelhetetlen, persze ma is azért találunk ilyen családokat.
2010. okt. 16. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Sztem ez az elképzelés már a maga idejében is nagy hülyeség volt! Miért hitte bárki is azt, hogy egy nőnek csak ez a dolga? A 21. században már nincsen ilyen és sztem ez így van jól! Egy nő is dolgozhasson lehessen karrierje és csak akkor csinálja azokat az "értékeket" ha neki ahhoz van kedve. Pl egy férfi is nyugodtan elmehet gyesre, amíg a nő mondjuk visszatér a munkájához!
2010. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fallikus Kárhozat válasza:
21%
Kussolsz asszony, takarodj főzni. Meg hozzá sört.
2010. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én is ugyanígy gondolom, ahogyan te leírtad. tegnap ezen veszekedtünk a párommal. és nagyon kivagyok ez miatt. már hónapok óta együtt vagyunk, és csak most derült ki, hogy ezt ő így gondolja. nem tudom mi lesz így velünk, mert ez egy olyan alap nézet-eltérés, hogy nem tudom így működne-e, mikor már család..stb...
2010. okt. 16. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy a párod milyen időben él fejileg, de sztem állj ki az igazadért, ha meg nem tetszik neki, akkor lehet, hogy itt be kéne fejezni. Nehogy már elnyomásban élj emiatt!:S
2010. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

így van ez már anno is nagy hülyeség volt.


Menjen csak ő is valahová dolgozni, gyerek meg majd akkor ha mind a 2 ember jól keres és a lánynak jár rendesen a gyes meg a gyed, ja meg mostanában az átlag korosztályú nők ez a 20-30 éves korosztály alig tud főzni, a férfiak 100x jobban főznek a nők maradjanak a takarításnál, és menjenek dolgozni ők is ennyi.


Legalább nem hízik el otthon , nem mereszti egész nap otthon a pics@ját,kimozdul csinál is valamit és nem kényelmesedi el annyira....

2010. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Jules10 ***** válasza:
Kedves hölgyemény! Visszahozni semmit nem szabad, mert az visszalépés, ahhoz képest, amit eddig elértünk. Magadban dönts, hogy képes vagy-e elviselni ezt a párodnak, vagy sem... Ha igen, akkor fel fogod adni magad az ő kedvéért, talán lesz egy-két minimális kompromisszum köztetek, de ő fog irányítani. Ha nem, akkor meg hagyd ott mihamarabb.
2010. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Nő vagyok, és egy nőnek otthon van a helye a tűzhely és a gyerek mellett!!!!! Mit karrier meg a tököm tudja, milyen baromságokat találtok ki, hülye feministák!
2010. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én ismerek ilyen családokat, és jól megvannak. Vannak ilyen emberek, és nem csak férfiak. Nők között is van, aki szívesebben van otthon, játszik a gyerekkel, mint hogy valami vállalati kishitler szívassa napi 8-10 órában.
2010. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

milyen régi értékekről van szó? régebben is dolgoztak a nők ugyanúgy, mint a férfiak, csak más munkákban

vidéken ugyanúgy arattak, ők fontak, szőttek, a világháborúkban megözvegyült asszonyok meg vajon hogy tartották el a családot?

nem hinném, hogy manapság olyan sok család megengedhetné magának ebben az országban, hogy csak egy fizetésből éljen


amúgy meg a feminizmus nem arról szól, hogy minden nő hagyja ott a családját, és legyen egy multi feje, hanem hogy legyen lehetősége család mellett karrierre is

2010. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Dehogynem! A feminizmus arról szól, hogy "...érünk annyit, mint egy férfi, meg szükségünk van karrierre, mindenre képesek vagyunk, mert erős, független nők vagyunk!" Hát én nem! Nekem szükségem van férfira, és lehet, hogy érünk annyit mint ők, de mindegyikünk másban és másban jók! Szerintem egy fizetésből megkéne élnie egy egész családnak. A férfi dolgozik, a nő pedig otthon neveli a gyermeikeket, mos, főz takarít. Így is elég munka ez, de természetesen ki kellett harcolni, hogy még pluszban dolgozzunk, így egyszerűen nem lehet normálisan vezetni egy háztartást! Hála a sok ... (inkább lesem írom) független, karrierista nőnek...
2010. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!