Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Nem igazán beszélünk de lassan 1 éve ismerem.
2010. okt. 23. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megismerni,vedd le a jeleket,ha pl. ő is kezdeményez többször beszélgetést és nem ráz le,akkor próbáld meg megismerni ha nem akkor ne erőlködj,ha pedig jobban megismerted és többet találkoztok,vagy lesmárolod vagy mondd meg neki,hogy szeretnéd ha több is lenne köztetek mint barátság
2010. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy letámadd ezzel, hogy szereted, mert borítékolom, hogy visszautasít. Először is beszélj vele sokat, ismerd meg, hagyd hogy ő is megismerjen téged. Majd kezdj vele flörtölni. Ha ő is flörtöl veled akkor már sínen vagy. Hívd el randizni és onnantól már egyszerű. Ne az első randin vallj szerelmet. A legfőbb, hogy éreztesd vele, hogy tetszel neki, később meg, hogy szereted. Sok sikert!

21/l

2010. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha osztálytársad tudok egy naon joó ötleetet de ha nem az akko is van egy ötim:



osz.társ: írj nekió órán egy levelet és szépen valami kedves szavalakl.......


nem oszt társ: írj neki egy levelet címezd a nevére és vagy az egyik oszt társánaok adod vagy elrakod valahova éés majd eljutatják hozzá!

2010. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, ezzel végképp elvágad magad a csajnál, ez egy nagyon rossz taktika!!!!

Soha nem szabad így nyíltan ezt kimondani, amíg nem jöttél össze vele!! Baszélgessetek sokat, hívd meg valami italra, minél többet legyél vele együtt, aztán amikor elérkezik a pillanat, lágy csók a nyakára.

Könnyen dumálok, én is ebben a helyzetben vagyok....

2010. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad azt mondani, hogy szerelmes vagyok beléd. Azt igen, hogy szeretlek (de ezt is hónapokkal később).
2010. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!