Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy pasi arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi arca kozmetikus után foltos, mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Ha egy srácot akit bírsz, esetleg tetszik, kozmetikai kezelés után egy nappal látod, eléggé foltos arccal mi jut eszetedbe?
2010. okt. 23. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
elrontotta a kozmetikus a sminket
2010. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy próbál jól kinézni. A folt azt jelenti ,hogy kinyomogatták a pattanásait, kitisztották a bőrét. Valószínűleg nem hobbiból ment kozmetikushoz, hanem mert csúnya volt a bőre. És ez mindenképp dícsérendő szerintem.
2010. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy ráélvezett a kozmetikus.
2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, egy férfi ismerősöm sem jár kozmetikushoz.
2010. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát pedig énis járok, konkrétan szerdán megyek vissza, egy hónap után. kitakarították az arcbőröm, azt mondta a kozmetikus néni, hogy kurv4ronda volt, meg néha rá is fröccsent 1-2 ragya a fejére: DD

azt ha szükséges most is nyomkod. : ) adott rá vmi Ilcsi krémet - fekete szappant, azzal kenegetem minden nap, hát sokkal szebb mint előtte. meg nem marad sebhelyes a pofám, mert mindig elkapartam ezeket a sz@rokat.

18f

2010. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+ mikor kinyomkodta, olyan piros volt a fejem hogy nagyon.. aztán alapozóval lekente.. na akkor kicsit meglepődtem, de jobbvolt úgy mint nélküle.. D:
2010. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én fiú vagyok és járok kozmetikushoz... meg vasalom a hajam... Igen, én adok magamra. Yeaaaaaah.
2010. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

persze, fiú...

fiú nem jár rendszeresen kozmetikushoz, és nem szarozik folyamat a hajával, arcával és a szőrt se vakarja le magáról kegyetlen módon. nem mondom, hogy igénytelennek kell lenni, de egy normális fiú legfeljebb akkor járj kozmetikushoz, ha eléggé durván pattanásos. aki (természetesen most csak hímneműről van szó) a felsoroltak közül legalább két tevékenységet rendszeresen folytat, az nagy valószínűséggel metroszexuális vagy homoszexuális, vagy emo-s


cáfolhatatlan.

2010. okt. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy időben én is jártam kozmetikushoz , de mert tényleg extra pattanásos voltam . De kb 1-1,5 év alatt "meggyógyult" a bőröm és már nem is járok :) .

A haj vasalás meg tök gáz fiúnál . Én egyszerübben oldottam meg hogy göndörödik a hajam ... méghozzá letolattam 5 milissel :) Már nem göndörödik :D

Ja és a borotvát is csak hetente 2-3 alkalommal látogatom meg , tehát a borosta is elfér az arcomon (már amennyi van).

2010. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!