Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők valójában imádják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában imádják az erőszakot?

Figyelt kérdés

Sokáig abban a hitben éltem fiúként, hogy igazak a sztereotípiák, miszerint a lányok az érzelmesebbek, mi pedig az állatiasabbak, de mostanában egyre inkább kezdem másként gondolni.

A lányok és nők látszólag elítélnek minden erőszakos megnyilvánulást, de belül szerintem igenis lenyűgözi őket. Nem egyszer láttam már, amikor küzdősport mérkőzéseken teli torokból buzdítják a másik agyonverésére valamelyik felet. Ma már legalább annyit verekednek, mint a fiúk és a bunyóik gyakran brutálisabbak is, csak a kisebb fizikai erejük miatt nem végződnek súlyos sérülésekkel.Valahogy belőlük mintha hiányozna az a gátlás, ami a fiúk legtöbbjét megállítja, ha felülkerekedtek a másikon.

Azt vettem észre a szexet illetően is, hogy bár hivatalosan a finom, érzéki erotikát kedvelik, de a Pierre Woodman -féle vad szex láthatóan sokuknak inkább a kedvére való.

Ami pedig a nem fizikai erőszakot illeti, ott is jócskán kegyetlenebbek tudnak lenni, mint a srácok.

Azért írtam le ezeket, mert mostanában sok csalódás ért ebből a szempontból. Elég konzervatív nevelést kaptam és sokáig szinte szentnek hittem a lányokat, ennek iszom most meg a levét.

A kérdésem láényege az lenne, hogy csak én látom így ezt a dolgot (mármint a női erőszakot), vagy más is?


2010. okt. 23. 22:19
1 2
 1/11 Jules10 ***** válasza:
100%
Ez megint egy egyénfüggő kérdés. Habitustól függ. Sokakat közülük felizgat valóban. Le kell tesztelni fokozatosan, hogy mit szól hozzá! De csak óvatosan!
2010. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
höh :D részemről valamilyen szinten igaz :D szeretem a vad és erős dolgokat :DD L
2010. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nem-, hanem egyénfüggő.

Én nem szeretem az erőszakot. Sőt.

20L

2010. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én lány vagyok, de egyáltalán nem szent:)


Biztos nem buzdítanám különböző mérkőzéseken a feleket egymás szemének kikaparására, de tuti beindulnék, ha a felek izmos csupasz felsőtestét látnám.

Egyébként a vadabb szexben én is benne lennék...(egy kis kikötözés stb.)


Persze ez csak az én véleményem. Remélem segítettem ^^

2010. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi különös dolog. Tudod az agyunk érzelem és fájdalom központja közel van egymáshoz. Ezért sok csajt lehet több, kevesebb erőszakkal izgatni szex közben.


A verekedésről annyit, hogy a nők sokszor cselekszenek érzelmekből. Sokkal érzelmesebbek a férfiaknál, így jobban is el tudják magukat ragadtatni. Pl. verekedés közben.


Az, hogy a bunyót szeretik, az bennük van. Ez is az ösztöneikhez tartozik. A hímek megküzdenek értük, vagy csak egy férfi férfiasabb verekedés közben. 22/f

2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha nagy általánosságban beszélünk valahol a kettő között van az igazság...

a küzdősportok terén annyit mondanék, hogy a férfiasság miatt kedvelik akik kedvelik. Régi ösztön, amelyik fél nyer, az kerekedik felül, az a férfiasabb.

A szex terén már összetettebb... A lányok érzelmesebbek, ez tény és való, a szexualitásban az erőszak szeretete szerintem éppen ebből adódik... A nők (még midnig általában!) szeretnek függeni a férfitól. szeretik érezni hogy ő az úr, hogy én vagyok a gyengébb, a kiszolgáltatottabb. Amikor a nő is erőszakos az ágyban azt én annak tudom be hogy viszont a nők sokkal szenvedélyesebbek, és talán ha átlépnek egy bizonyos határt náluk erősebben jelentkezik az az állapot amikor már nem gondolkoznak csak cselekszenek... Talán még beleláthatunk ebbe a viselkedésbe is annyit, hogy védekezésképpen ösztönből, hallottam már ilyet is... szerintem ez nem igaz, de kitudj...

talán egyébkétn itt már nem helyes szó az erőszak... A lényeg az, hogy az érzelmesség és ez a fajta "erőszak" kedvelése nem zárja ki egymást.

2010. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jók a kommentek, köszönöm szépen! :)
2010. okt. 23. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem buzdítanék senkit a verekedésre, de valóban valamilyen szinten imponál ha értem "verekednek" meg a férfiak.

A szexben nos mind a kettőnek megvan a jó oldala. Egyszer olyan romantikus, összebújósat kívánom. Gondolom ilyenkor a szerelem, az érzelmek dominálnak, azt hogy mennyire szeretjük egymást. Máskor meg élvezem, ha a férfi a domináns fél és uralkodik rajtam. Nagyon lehet élvezni a kiszolgáltatottságot is. De ne általánosíts a szüleidnek is igaza van. Attól, hogy jelenleg ilyen tapasztalataid vannak még nem jelenti, hogy minden nő erőszakos és csak ezt szeretjük. Személy szerint én az olyan férfiakat szeretem akik tudnak kemények lenni ha kell, de belül kenyérre lehet őket kenni. Remélem segítettem. :)

21/l

2010. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél. Köszönöm! :)
2010. okt. 24. 01:03
 10/11 anonim ***** válasza:

én pl szexben szeretem ha durvább velem,lefog, húzza a hajam,néha (módjával) megüt,szóval úgy isten igazából elbánik velem,kicsit megaláz.Szeretek hangot adni annak ami jó,ha érted :D jah és szeretek focimeccsre is járni,ott viszont egy szót sem szólok,csöndben nézem :)

22L

2010. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!