Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki hogy mi van?

Figyelt kérdés
Eléggé bonyolult a dolog, van egy csaj aki nagyon bejön nekem, nem csak testileg, hanem a személyisége is, pár hónapja megmondtam neki hogy tetszik nekem, és nemet mondott, de akkor még képben volt egy másik srác aki tetszett neki, de a srácról kiderült hogy iszonyúan depresszív, meg semmi életteret nem hagyott volna a csajnak, ezért nem lett semmi a dologból... Én a háttérbe vonultam amikor elutasított, de mostanában nagyon sokat lógunk együtt, és néha érdekes célzásokat tesz, de a következő mondatával már mást mond, és ez iszonyúan összezavar. Néha amikor együtt lógunk akkor olyan érzésem támad mintha már rég együtt lennénk, és a barátaink és ismerőseink is állandóan kérdezgetik hogy most mi van kettőnk közt... (am a csaj 18, én meg 24 vagyok, de azt már megdumáltuk anno hogy a kor nem zavarja)
2010. okt. 23. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj magadnak! Ha nem tudsz, akkor sehogy...

Szereted, akarsz tőle valamit?

Hívd el randizni megint, ha úgy érzed, ő is akarja...

2010. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

... itt is bonyolódik a dolog, minden héten 2-3 közös programot tervezünk, jól érezzük magunkat, de én nemigazán tudom hogy merjek-e újra kezdeményezni mivel mint már írtam, állandóan kétértelmű jelzéseket kapok tőle. Szeretek vele lenni, mellette önmagam tudok lenni, a közelében felpörgök és végre érzem hogy élek! Nem tudom hogy nevezhetem-e szerelemnek amit érzek iránta, nemigazán hiszek a szerelemben,inkább a testi és lelki harmóniában.


És igen szeretném ha több lenne köztünk barátságnál...

2010. okt. 23. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnál mondani egy-két kétértelmű jelzést?
2010. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lányok szeretnek kétértelműen fogalmazni , ha magamból indulok ki :D ,de ha konkrétan rákérdezel azzal nem veszítesz semmit ... legalább megtudod ,hogy érdemes-e küzdened vagy bele kell-e nyugodnod abba,hogy csak barátok legyetek


L/ 17

2010. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hmmm... most gondolkoztam el azon hogy volt egy két eset amikor benéztünk egy-egy boltba nem igazán szabadkozott amikor az eladó egy párnak nézett minket... (konkrétan az egyik eset: egy régiségkereskedőhöz néztünk be, és a kereskedő megjegyezte hogy "milyen szerencsés fiatalúr, nagyon helyes a barátnője" a másik eset egy fehérneműkereskedésben történt ahova elkísértem, és ott is kapásból a kereskedő úgy beszélt hozzánk mintha együtt lennénk, és ott én szóltam a srácnak hogy nem vagyunk együtt, de a csaj egyik esetben sem szólt semmit emiatt)


Am bocs hogy itt fárasztok mindenkit, 24 éves létemre eddig csak 1 komoly kapcsolatom volt, úgyhogy nemigazán mondhatni azt hogy tapasztalt lennék...

2010. okt. 24. 01:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek még nem annyira egyértelműek! Most miért kéne magyarázkodnia?


Ha úgy érzed, hogy kétértelmű, akkor puhatolózz nála, hogy "mostanában, elég kétértelmű jeleket adsz, és nem tudod eldönteni, hogy szeretnél-e tőlem valamit, vagy ezek csak baráti gesztusok?" Ha nem ad egyértelmű választ, akkor szerintem lehet valami, de ha barátnak tart, akkor meg fogja mondani, hogy ez szimplán baráti...


Reméljük nem olyan firnyákos a lány :)

2010. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!