Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szexnél, melyik póz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél, melyik póz a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Misszionárius póz.
2010. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Az mien?
2010. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tőlem kérded?
2010. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem is misszionárius. nekem is úgy volt az első. jó élmény volt ^^
2010. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki írta vagy aki tudja... :D
2010. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
misszionárius póz:srác felül lány alul és a lány lábát javasolt kicsit felemelni,mert jobb a hatás!:)
2010. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úhh mi így próbáltuk és nem tudott behatolni és volt hogy csak nehezen sikerült.Lehet azért volt emrt annyira szűk voltam.Először rendesen úgy tudott behatolni hogy lovaglóban próbáltuk.
2010. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
inkább a lány legyen felül, hogy rátudjon ülni és az úgy könnyebb és jobb is.szerintem
2010. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem az a legkényelmesebb, amikor a lány hason fekszik és a pasi úgy teszi be neki..
2010. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!