Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen Csók ismerőssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen Csók ismerőssel?

Figyelt kérdés

Én sokat csókolózok a csajommal mostanában, és volt h köszöntem vkinek és majdnem megcsókoltam xD, mert kb. be van idegződve!

Neked történt már ilyen, durva volt?!


2010. okt. 23. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem de véletlen csók ismerőssel már igen, részegek voltunk, és valahogy egymásnak estünk... Semmi előzménye nem volt, és neki volt pasija akkor, és azóta sem vonzódunk egymáshoz...
2010. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah, mondjuk bepiálva ez még nem is olyan vészes :D.
2010. okt. 24. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes. A következő az lesz, hogy véletlen megdugsz valakit, mert már beidegződött?
2010. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 199303 ***** válasza:
nekem volt már véletlen csok ismerösel:D kivoltam készülve mert dobot a pasim egy másik csaj miatt. aznap pont itt aludt nálunk öcsémnek a haverja, öcsém már elaludt a haverja meg megakart engem nyugtatni h nincs semi baj higyem el h találok enél sokal jobbat, és ha képes volt egy másik lány miatt elhagyni nem mis érdemli meg h szeresem. aztán megcsokolt:D pedig nem vonzodunk egymáshoz neki van barátnöje nekem azota meg van akit nagyon szeretek:D szoval ez egy véletlen alkalom volt amit többet nem ismételtünk meg:) 17/L
2010. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 1:54-

Azért a csók meg "dugás" közöt van egy kis eltérés, de ha neked ez érdekes -.-

2010. okt. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!