Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy srácba, de ő észre sem vesz. SEGÍTSÉÉÉÉÉG!

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, de ő hozzám se szól, és olyan, mintha még kislánynak tartana, pedig csak 2 évvel idősebb nálam. Én már nem bíron tovább! Ilyenkor egy idő után átesek egy 1 hónapos szerelmi depresszión, és azt kívánom, hogy összejöjjünk vagy csak felejtsem el őr, de már nem bírom. Egész na sírok és nem tudom elfelejteni. Pedig minden nap látom. Valaki segítsen!!!
2010. okt. 24. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélgetsz vele?
2010. okt. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na igen, ez fogós kérdés. :D Miért nem térsz a tárgyra?
2010. okt. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy leakarod szopni!egyszerre észre fog venni :)
2010. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző xDDDDDDDDDDDDD


Igen mond meg neki kerekperec!

2010. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj már, te annyira kis h*lye vagy. Tényleg totál gyerekes vagy. Ennyit a hamarabb érő nőkről.
2010. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak ő nálam tényleg jópár évvel idősebb, szóval igen, ő is kislánynak tart engem...Én még nem vagyok 20 se, ő meg már közelebb van a 30-hoz...

Elöször én is próbáltam beszélgetni vele, de ez tiszta kudarc volt, lekezelően válaszolt, nem figyelt rám eléggé... Hiába próbáltam mindig felhívni magamra a figyelmet, csinosan nőcisen öltözködtem, mindig felbukkantam ott ahol ő is várható, próbáltam vicces lenni stb...de ennek nem volt semmi eredménye...

Aztán a napokban, mintha fordult volna a kocka. Már éppen teljesen feladtam: nem öltöztem fel olyan csinosan, nem viselkedtem kihívóan se, csakúgy voltam. Erre odajött beszélgetni! Igaz csak pár szót váltottunk, kb 5 percnél nem is volt több, de ő jött oda, és jól megértettük egymást, viccelődtünk:) Aztán később mintha nézett volna engem, de lehet, hogy ezt már csak beképzeltem....

Szóval én azt tanácsolom, hogy ne csinálj semmit! Ha ráakaszkodsz, azzal csak el fogod ijeszteni őt. Nem vak, ha az esete vagy, akkor fel fog rád figyelni, ha nem, akkor pedig el kell engedni őt. Ne akaszkodj rá, légy vele kedves, és várj türelmesen, ha egymásnak teremtettek titeket lépni fog, ha meg nem, akkor le kell mondanod róla...

2010. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13-14 éves a kérdező
2010. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmondanám neki de valoszinű h egy héten belül az egész suli rajtam fog röhögni
2010. okt. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!