Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire számítana másik ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számítana másik ember illata? Tapasztal. Tatok már ilyet?

Figyelt kérdés

megismertem egy srácot, de nem jött össze, nem ez a lényeg... volt egy olyan tipikus illata, ami nagyon tetszett. nem parfüm, a saját iillatára gondolok... Azóta akárhányszo hasonlót érzek embereken beleborzongok. Mármár keresem az olyan embereket akiknek hasonló az illatuk:)

Olvastam több olyan történetet, mendemondát, miszerint régen ez alapján választottak is párokat... Elképzelhető hogy tényleg ennyire befolyásolhatja az érzelmeimet egy jellegzetes illat? ez mármár szerelem :DD jó tudom viccesen hangzik....


2010. okt. 24. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján mondhatom,hogy ez tényleg így van.Egyszer elment előttem egy fiú akit nem ismertem,sosem beszéltem vele és nem is voltam belé szerelmes,de amint elsuhant az illata az orrom előtt,komolyan mondom letepertem volna :D
2010. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na örülök...:D már kezdtem azthinni hogy megkattanok :D
2010. okt. 24. 09:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen , a nők a férfi illata alapján választanak partnert.Lehet, hogy ők sem tudják ezt (tudatalatti).Ha a partner testszaga szimpatikus, akkor valószínűleg genetikailag illik hozzájuk a férfi.
2010. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, így van, ezért nem jó a túlzott parfümözés! :)
2010. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor megismertem a barátom (még nem volt az) akkor történt, hogy először az illata maradt meg bennem, mint a külseje. Aztán napról napra azt éreztem, hogy fokozottan fogékony vagyok az illatok iránt (igaz, nem tudom, hogy ezt neki tulajdoníthatom-e) Mikor a vonaton egy idős bácsinak is hasonló illata volt mint a barátomé, akkor egyből elfogott a szenvedély és iszonyatosan hiányzott a barátom.
2010. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem volt egy olyan barátom igaz h a parfümje vlt olyan illatú, hogy húhúú de mai napig ha az utcán metrón, vagy akárhol megérzem kirázz a hideg. egyszer mentem báttyámmal vhova, rohantunk és a kocsiban fujta be magát ugyan olyan parfümöt vett hát rosszul voltam egésznap(jó értelemben) mert már nekem is olyan illatom volt.:D de amúgy ne ragaszokodj ehez az illathoz mert lehet h a te nagy Ő-dnek tökmás illata lesz te pedig egy illat miatt elhalasztod őt.
2010. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg így van. Én egyszer mebentem a női öltözőbe (én 25f és egy háromtagú csinos női-csapat öltözött, majd távoztak) mikor üres lett és egyszerűen éreztem egy kellemes illatot, mely nem volt parfümszármazék, semmi illatosított szir-sz*r.


25 éves vagyok, előtte csak egyszer éreztem már ilyet, de akkor betudtam a tudatlanságomnak. Úgy látszik eddig voltam tudatlan inkább és tényleg lézetik ilyen.

2010. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

najólvan, csak nem vahyok totál idióta... egyzserűen furcsa belegondolni hogy lényegében szerelmes vagyok egy illatba :DD de igen am, én is éreztem már: metron öreg bácsinak volt olyasmi illata, hát komikus...

NEm ragaszkodom hozzá, csak még elég friss az élmény... az a furcsa hogy ezelőtt nem vettem észre ezt az illatot, most pedig mindenhol azt érzem, legalábbis hasonlót, és mindig feltűnik :D

2010. okt. 24. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Uhh... hát én mikor először találkoztam a barátommal, akkor az illatát is nagyon megszerettem, de sajnos már nem olyan illata van, mert más mosóport használ a mamája xD de az az illat *.* eléggé hiányzik, de persze ugyanúgy szeretem. Vagy pl. van egy parfüm amit akkor éreztem, mikor néztem egy filmet, pontosabban az alkonyatot, és mikor megérzem azt a szagot, mindig gondolom hogy juj alkonyat illat:D
2010. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez a testének az illata volt, egyértelműen :D furcsa is hogy ilyen erősen éreztem, és azóta zat a bizonyos illatot ugyanoylan erősen érzem máson is...
2010. okt. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!