Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes, ha közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha közben csináltuk a párommal?

Figyelt kérdés
sziasztok azt szeretném megtudni hogy a barátommal pénteken szeretkeztünk és pont aznap reggel múlt el a menstruációm, ezzel még nem is lenne baj de mikor lefürödtem észrevettem hogy bennem maradt a gumi egy darabja...és mivel elment bennem nagyon megvagyok ilyedve hisz kiszakadt a gumi...hogy most ugyanakkora az esélye hogy teherbe essek vagy nagyon kicsi menyit várjak hogy tesztet csináljak?
2010. okt. 24. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

24 órás tabi!

Ha kiszakadt a gumi,akkor megvan rá az esély hogy terhes vagy..Juj..:/

Menj gyorsan nőgyógyászhoz,vagy szülőktől kérj segítséget!

2010. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..Ja hogy vasárnap van..Jajj drága akkor ez ciki...Előbb nem vetted észre hogy kiszakadt?Vagy valami???
2010. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

elsőke, az 72 órás tabletta, nem 24 órás...nőgyógyászati ügyeleten felírják


vigyél magaddal egy A magyar helyesírás szabályai című könyvet, amíg várakozol legalább hasznosan töltöd az időd

2010. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este vettem észre.. mikor fürödtem le...!Már csináltunk is egy tesztet ami negatívat mutatott...azt mondták(gyógyszertáros) ez már az esemény után 1 nappal kimutatja de a dobozra meg 3 nap van irva ezért nem értem hogy most mit tegyek...
2010. okt. 24. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
na ne röhögtess, tesztet???????? eleve 10 napos terhességet mutatnak ki a tesztek, és szex után nem azonnal jön létre a terhesség sem, a megtermékenyülés is lehet napokkal később, a beágyazódás, a terhesség létrejötte, meg a megtermékenyülés utn 1-1,5 héttel fejeződik be....a patikus meg az Ecserin vette a diplomáját x(
2010. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta... HA nem szeretnél babát..
2010. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
imádkoz hogy a párodnak az összes spermája hallot:)
2010. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!