Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a kisebbik rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy olyan srácba akibe nem kéne. Egyszer már megmondtam neki h szeretem(már majdnem egy éve h rendszeresen összejártunk szexkapcsolatnak indult,de beleszerettem) és ezt meg is mondtam neki és lett ami lett belőle. :S de annak az lett a következménye h nagyon megbántott és több mint egy évig nem is beszéltünk. Most megint találkozgatunk(majdnem egy év telt el azóta h megbánott. Próbáltam elfelejteni de nem tudtam),de ugyanott tartunk mint mielött megbántott volna. csak összejárunk. Ám én még mindig szeretem :S

nem tudom mit kéne csinálnom. Ismét valljam be neki? Akkor lehet h megint elveszítem őt :( Vagy ne is találkozzak vele többet? De nekem sokat jelent minden perc amit együtt tölthetek vele...

nem akaork szenvedni. Melyik a kisebbik rossz,amitől kevésbé lenne rossz nekem? Neki megint csak arra kellek,ugyh akármit teszek csak rossz lesz :( ha továbbra is talizok vele,akkor is,ha nem akkor is,ha bevallom neki h még mindig szeretem,akkor is...


2010. okt. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még sokáig szenvedni akarsz, akkor nem teszel semmit, ugyanúgy összefekszel vele, ahányszor csak ő füttyent. És közben őrlődsz, mert szereted. Ő nem szeret, ez tiszta sor. Talán majd akkor észreveszed a tényeket, amikor elmondja, hogy van egy barátnője. Én mindenképpen kiszállnék, tekintve, hogy csak kihasználnak. Lehet, hogy neked öröm minden perc, amit együtt töltesz vele, de te neki csak egy dugnivaló tárgy vagy. Ez a helyzet.
2010. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen tudom :( de az a baj h néha olyan jeleket küld amik töük félre érthetőek :( Pl mikor mesizek akkor is akar velem talizni,és olyankor csak együtt alszunk. Mikor eldöntöm h nem találkozok vele,akkor küld egy olyan jelet amit nem tudok hova tenni,més elkezdek reménykedni :(

Sehogysem jó :(

2010. okt. 24. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt meg kell vele beszélned!

Gondolj bele;

Ha nem mondod el neki akkor csak ugyanúgy használni fog.

Ha elmondod neki, és nem érdekled komolyan akkor, megadod magadnak az esélyt arra, hogy találj valakit akivel boldog lehetsz. Járj a barátaiddal szórakozni, ismerkedj!


Így kezdted a szöveget: "Szerelmes vagyok egy olyan srácba akibe nem kéne" ; tudod a megoldást!

2010. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!