Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex Shop (lent), Hova Rejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex Shop (lent), Hova Rejtsem?

Figyelt kérdés

Nem ciki hogy pl elkísér bnöm szex shopba és veszek egy vibrátort? Mondjuk mondhatom azt, hogy ajándékba veszem...

És ami fontos, szerintetek hova tudom biztonságosan elrejteni, hogy szüleim meg ne találják? szekrény kilőve... mert belenéznek... :/

Nem ad ki hangot a vibrátor ugye?

és kb mennyibe kerül az ilyen izgő-mozgó rezgős?


2010. okt. 26. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szekrény teteje?:D nem tudom milyen szobád van,nem tudok ezügyben tanácsot adni , viszont ha jól tudom 18+os személyi nélkül nem szolgálnak ki :(
2010. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az tök hangosan rezeg, kb mint egy villanyborotva. Amúgy olyan 1500+ tól kezdődik kb
2010. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
fiú vagy? :O
2010. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dave46 válasza:
45%
Hagyd bent , ùgy nem kell elrejtened XD
2010. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az ár a változó, pár ezertől a csillagos ég.

nem hangtalanok, van egy alapzaja (zizegés) mindegyiknek, sajnos ha ki is próbálod a boltban (mármint, hogy mekkora hangja van ;) ), akkor sem fogod tudni, hogy éjszaka mennyire lesz hangos. (mondjuk szerintem egy paplan azért lefolytja)

baromira nem érdekel senkit egy ilyen boltban, hogy kinek veszed. megkérdezni biztosan nem fogják. (szerintem egyébként pont az a ciki, ha valaki elkezdi hangoztatni, hogy ajándékba lesz... na persze...)


vannak egészen kicsik is, pár centiméteresek, azokat könnyű eldugni... van olyan is, ami ránézésre nem is tűnik annak (persze ez extra, azért többet kell fizetni)


pl.

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
nem elég már az összetekert poszter? :D
2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
most qrva nagy szerencséd van kislány,mert jönnek az ünnepek.vegyél egy hatalmas csokimikulást,vágd le az alját és tedd bele.és akár a polcon is tarthatod.
2010. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SzaboAronhun válasza:
Szia, Próbáld online sexshopba, webáruházunkból megrendelt termékek diszkrét, semleges kartondobozban kerülnek kiküldésre. A dobozon semmilyen utalás nem szerepel a csomag tartalmára. [link]
2014. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!