Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A különbségek (totál más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különbségek (totál más érdeklődés) vonzzák egymást egy kapcsolatban, vagy egy idő után nem tudjuk majd elviselni egymást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, tipikus szólás-mondás, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Lehet, hogy vonzzák, de hogy nem lesz belőle tartós kapcsolat, az hót zicher! Egy kapcsolat alapját kell képezze az, hogy tudtok miről beszélgetni, azaz az érdeklődési körötök/gondolkodásotok egyezzen meg. Ezt én a saját bőrömön is tapasztaltam :) A párommal 5 éve vagyunk együtt, és eleve a közös hobbink hozott minket össze. Az életszemléletünk, érdeklődési körünk, gondolkodásunk és még a mentalitásunk is szinte azonos. Szerintem ez az "igazi" titka. Mert így a lelki társad is ő, a barátod, a szerelmed. Mindened :)

21/L

2010. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek, én is a saját tapasztalatomból mondom, az ellentét egy idő után elviselhetetlen. Három évig voltam valakivel aki egész más.. csoda hogy eddig húztuk.


22

2010. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
énis tapasztaltam,amit az elöttem szólok.Mi 9hónapig bírtuk,bár én az uccsó hónapban csaltam:SS kibírhatatlanná vált, olyan ideg volt számomra,fontos h a barátod is legyen egyben:D
2010. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!