Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök ennek a srácnak? (12/L)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, de az a baj, hogy 15 éves. Én csak 12 vagyok, de többnek nézek ki.

Egyszer mikor mentem a suliba ő tartotta az ajtót, és egy osztálytársa ment előttem. köszönt neki , stb. és én jöttem utána. rá se néztem a srácra, mert szégyellem magam előtte. mikor elhaladtam hallottam, hogy a srác azt mondta a barátjának: Észre sem vett!


Ezt rám gondolta ( más nem volt ott )

és szerintetek bejövök neki?


2010. okt. 26. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az osztálytársa aki előtted ment ő nem vette észre...vagy lehet észrevette és csak poénból mondta.

Ja, am sztem mos ő abban a korban van hogy inkább az idősebb csajok jönnek be neki stb.

most őszintén mit csinálnál egy 15 éves sráccal 12 évesen? neki azért már komolyabb igényei is vannak. és amíg nem leszel 14 addig törvényt sért ha csinálja veled...

Szerintem nem jössz be neki bocs.

de írhatnál még több példát!

Msnenedet elkérte? vagy beszélgetni szoktatok?

2010. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ugyan már... túl szűk vagy neki, még egy menetre se menne veled... 12 évesen tanulj, ne ribanckodj mert aztán szophatsz a pénzért...
2010. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

párszor megérintett már, és egyénként ő egy örök gyerek :D


Ja és amikor azt mondta, hogy észre sem vett akkor a heverja

azt válaszolta: nem?

2010. okt. 26. 17:27
 4/15 anonim ***** válasza:
örök gyerek? mi más lehetne 15 évesen?:D
2010. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

:)


ja és ezt:

Ezt rám gondolta ( más nem volt ott )


kérdésnek szántam, csak lemaradt a kérdőel...

2010. okt. 26. 17:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Fhúú,hát megáll az eszem.

12 évesen jobb lenne tanulnál és rajzfilmeket néznél,nem pedig 15 éves fiúk után szaladgalnál.

NEm jösz be neki,kicsi vagy te még,és ezt nem azért mondom,mert már öreg vagyok és lemaradi,mert 16 éves vagyok,csak kiakadok az ilyen kislányokon akik ennyi idősen pasizni akarnak..

kiábránditó már neharagudj...

2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de mit akarsz 12 évesen??? El tudom képzelni, te az a fajta vagy, anki a lecke helyett inkább a szájfényét veszi elő... Ha olyan felnőtt akarsz lenni, akkor előtte tanulj meg a korodhoz megfelelően viselkedni... Mit akarsz te 12 évesen pasizni??? Vagy most ez a menő az osztályban? Ne cseszd el ilyenekkel az életed én azt ajánlom
2010. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Barbizz.
2010. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mekkora gyökerek vannak itt! :@

Egyáltalán ne szólogassatok be, hogy barbizz, meg ilyenek! Nekem már volt barátom is, nah erre mit mondtok? -.- (12)


Az ajtós dolog nem biztos. Nálunk kb. arany-szabály, hogy megfogjuk egymásnak az ajtót - én is 4.-eseknek, 8.-osok is nekem. Barátnőmmel én is szoktam beszélni, hogy "Tegnap az XY észre se vett...".

De az, hogy sokat ér hozzád, az utalhat erre...:D

2010. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Büsyke lehetsz magadra 18:27 es.

2 év múlva azt fogod irni,hogy mivan ha terhes,neked méér gyereked is van..

sajnálom az anyádat.

16.L.

2010. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!