Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Higgyek neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Higgyek neki és bele vágjak? Vagy ne!?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már lassan egy éve szeretek. De ő szerintem soha nem szeretett mindig csak játszott velem. Ő azt állítja, hogy igenis szeretett. Na jó talán lehet igazat mond. Sokszor úgy volt, hogy össze jövünk, de mindig kitalált valamit. Végül 1 év alatt még 1 napot sem jártunk. Csak egyszer kavartunk, úgy igazán.xDDDD

De ami általában régebben próbléma volt nállunk, hogy volt egy lány akihez húzott a szíve. De megbeszélték egy ideje, hogy csak barátok lesznek.Most pedig megint felkeresett és normálisan elbeszélgettünk a múltról. Majd mondott valamit, amiben szeretné hogy változzak. És ha sikerül ígéretei szerint örökre mellettem lenne. Nos ez így szép és jó. Csak nem tudom, hogy most tegyem meg amit kér és vágjak bele vele. Vagy ne!? Mert lehet megint csak szórakozik és megint pofára esek, megaláz és hülyét csinál belőlem.


2010. okt. 26. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha feltételt szab és csak úgy hajlandó járni veled, akkor esélytelen, hogy működjön a kapcsolat. Szeretni vagy úgy szeretsz valakit, ahogy van vagy sehogy.
2010. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a fiu ki fog veled b*szni! Ne higyj neki,hiszen ha meg ki is szabja hogy milyen elvarasai vannak toled, nem eri meg! Hogyha nem fogad el teged olyannak el amilyen vagy, es akar valtoztatni rajtad valamiket, bizonyitsa hogy nem szeret igazan! Tudom, en is szerelmes voltam egy fiuba 3 EVIG! O is mint b*szogatott, de vegul feladtam s meglattom mekkora egy nagy bunko....
2010. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:/ igen igazatok van. ez kicsit fáj is hogy megakar változtatni. mondtam is neki, hogy szeressen így ahogy vagyok:/ és egyébként látom én most is hogy milyen bunkó. de annyira szeretem (még mindig), hogy megtudok neki mindent bocsátani:/ pedig tudom, hogy nem kellene, nem is érdemelné meg...
2010. okt. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!