Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Van egy fiu fönn nekem msnen és nagyon aranyos meg minden mindig rámír amint belépek stb de már két napja felém se néz amikor ráírok akkor aztmondja h sz@r kedve van.(és járni akart velem)Szerintetek mi lesz ebből?Már nem érdeklem?
2010. okt. 26. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Evelin te vagy?? xĐ
2010. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem :P
2010. okt. 26. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja akk bocs... :D
2010. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

miért kell mindent túl bonyolítani??

Arr anem is gondolsz, hogy igazat mond???

2010. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem bonyolítom túl csak olyan rossz h nem ír :( mertén tényleg szeretem meg minden :(
2010. okt. 26. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
járni akart veled te elutasítottad.. vagy szerezd vissza vagy törődj bele hogy ezt te basztad el istenem és te szomorkodsz hogy nem ír rád irj rá és mondelneki istenem....
2010. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak mondom h nem utasítottam vissza
2010. nov. 1. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!