Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, és most lemondta mindenkinek a "titkomat"! Mitcsináljak vele?

Figyelt kérdés

1hónapja összevesztünk a legjobb barátnőmmel,8évig voltunk legjobb barátnők,de most már soha többet nem békülök ki vele :S

Mindenkinek el mondta,hogy lefeküdtem a barátommal,lehet,hogy ez természetes dolog,hogy szexelünk,de 15éves vagyok,és 8.as (év vesztes vagyok)

Az egész suli erről beszél 2napja. Nagyon rosszul esik,hogy elmondta mindenkinek,pedig bíztam benne :S ez nagyon gyerekes,és gerinctelen dolog volt tőle :S


Most mitcsináljak ?? Vágjak vissza neki valamivel,vagy hagyjam ? :S


2010. okt. 26. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem tudom.
2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
te se vagy több ha visszavágsz...
2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Ne süllyedj le az ő szintjére! Tenni rá magasról, és röhögni rajta, ha majd valamiért segítségért fordulna hozzád. Ennél okosabbat nem tehetsz. Ja még annyi, hogy ne kezdj lányokkal, semmilyen téren :) Általános iskola 6 osztálya óta nincs barátnőm, kizárólag fiúk a barátaim. Gyűlölöm a női természetet. Örülök, hogy lány vagyok és nem kell b*zinak lennem.

21/L

2010. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
nagy cucc csak ebben a korban képesek az emberek mindenről így pletykálni, természetes hogy lefeküdtél vele és ennyi.a többiek ne érdekeljen a barátnődnek pedig ha elmondtad hogy ez titok akkor csak felebarátként kezeld őt.
2010. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
KAPÁSBÓL 8 ÉVNYI BARÁTSÁG NEM VÉSZ EL ELŐBB UTÓBB KIBÉKÜLTÖK, AMMEG LEGJOBB VÉDEKEZÉS A TÁMADÁS NE SZÉGYELD ÉPP AZ H AKI EMIATT CIKIZ ANNAK MOND H MI EBBEN A ROSSZ MEG AMI JÖN OSZD KI :D (CAPS LOCKÉRT BOCS AZ ÜZENET FELÉNÉL VETTEM ÉSZRE ÉS LUSTA VOLTAM ÚJRA LEÍRNI)
2010. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sem jó ötlet visszavágni!!

Kisebb vagyon fejében elteszem lábalól ezt a kis problémát!

2010. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Vele semmit. Magaddal...! Meg kéne válogatni a baràtnőidet. Meg ennyi idősen nem kéne még kefélni, kisanyám!
2010. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
2 év múlva te leszel a fasza csaj. Ne törödj vele. A szex egy felnőtt döntés, a következményeket is tudni kéne kezelni. Oké, senkinek semmi köze hosszá, hogy mit csináltok de azért nem értem miért akkora tragédia, hogy kiderült a dolog... Az emberek szoktak szexelni.
2010. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

csak féltékeny:D elhiszed nekem hogy megeszi az irigység most:D?

am tényleg rettenetesen undorító dolog volt részéről, de te nem süllyedj le az ő szintjére csak szimplán sz*rd le, sokkal rosszabbul fog esni neki, ha látja, már nem foglalkozol vele többet.

L/16

2010. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg éppen te mondtad el a dolgot a barátnődnek. Azt nem kellett volna, mert az meg épp olyan aljasság a barátoddal szemben.
2010. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!