Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Akar még tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Nemrégiben a barátommal szakítottunk. Azóta folyamatosan veszekedtünk telefonon, msnen, mindenhol, ahol kommunikálni szoktunk. :D Ma este felhívtam. Úgy volt, szombaton találkozunk, és megbeszéljük, miért lett vége, ilyesmik. Azt mondta, nem tudja, találkozzunk-e, erre felajánlottam neki, hogy péntek estig dönthet. Azt mondta, majd valamikor szombat előtt ír smst, és péntek délután felhív. Amikor elköszöntünk, azt mondta, nagyon jólesett neki, hogy felhívtam. Ez mit jelent? Akar még tőlem valamit? 1 apró hülyeség miatt vesztünk össze, ami szakításig fajult. Mire véljem a megnyilvánulását? Ahogy beszéltem hozzá, hallgatott, és csak sóhajtozott. Szerintetek?
2010. okt. 26. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Most néztem a telefonomat, és írt smst a fiú. Azt írta, azért hallgatott a telefonba, mert sír, és nem akarta, hogy halljam a hangján. Most akkor mégis mivan?
2010. okt. 26. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Akar.
2010. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha mástnem akkor kúrni egyet.
2010. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:'D
2010. okt. 26. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos akar valamit, szerintem újra összejöttök. Igazándiból nem is voltatok külön csak egy kicsit összevesztetek.

23/L

2010. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!