Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy kiégés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy kiégés?

Figyelt kérdés

Akkor szokták mondani amikor a szülő félti a gyerekét nehogy kiégjen!! De ez mit jelent pontosan?

nem értem!!


2010. okt. 26. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiégés azt jelenti, hogy már nem a régi valaki.
2010. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azt szexnél szokták mondani hogy: nem akarom hogy kiégj! vagy valami ilyesmi
2010. okt. 26. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor vki sokkal hamar tapasztalja meg az élet dolgait, mint kellene. Ezért korán elveszti az érdeklődését a "dolgok" iránt.
2010. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne szexeljen buszon! [link]

Hogy kiégett...

2010. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:12ű


xD

2010. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt modnta anyukám, mikor megtudta, hogy 15 éves koromban már nem voltam szűz. És most, felnőtt fejjel, belátom, hogy igaza volt. 23 éves vagyok és alig alig vágyom a szexre. Úgy érzem, hogy már semmi újjat nem tud nyujtani. 8 éve folyamatosan volt barátom, két hétnél több sose telt el szex nélkül azóta, és látod idejutottam. Bár lehet nem ez az oka, de erre modnják, hogy kiégés.
2010. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!