Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és éjszaka ha pisilnem kell annyira jó érzésem van, és direkt nem pisilek mert marha jó az érzés. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit cikis a kérdés. Álatalában alvás közben jön rám és akkor kicsit viszketek is. Ilyenkor nem kelek fel, mert nem akarom, hogy abbamaradjon. Mert olyan jó.
2010. okt. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés vagy az, hogy vakarod?
2010. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinálok álmomban. Csak az érzést tudom. Hogy pisilnem kell, és valahogy olyan jó :D
2010. okt. 27. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
feküdj be mellém és még jobb lesz:D
2010. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
De ha visszatartod a pisit sokáig, akkor elkezd pangani a hólyagodban és kapsz egy csúnya fertőzést, ami ráhúzódhat a vesédre.
2010. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Fasz kéne!Van egy kölcsön be!
2010. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Mintha kissé felizgulnál álmodban... Próbáltad már ilyenkor finoman simogatni magad ott lent? Hátha akkor még jobb érzés lesz :P Ha gondolod privibe adhatok tippeket :)
2010. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imre777 ***** válasza:

Na mi újság?

Mik történtek az óta?

2017. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!