Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomul rám egy csaj, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám egy csaj, már zaklatás szinten írogat, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, undorító helyzetben vagyok. Azért ide írtam,mert itt kapok legelőször választ. Szóval facebookon 2 hete írt egy csaj üzenetet, hogy nagyon tetszenek a képeim, nagyon szép vagyok és természetes. Bejelölt ismerősnek is. Megköszöntem neki, aztán felvett msn-re és ott beszéltünk párszor, de csak felszínes témákról. Aztán olyanokat írt már, hogy tiszta félreérthető volt, utána már nem leveleztem vele. Aztán facebookon írt basszus egy olyat, hogy "Kinyalnálak", így nézek, mondom mi ez, tök ledöbbentem. Aztán sosem írtam neki vissza és írt az üzenőfalamra, hogy "szexi lány kellesz nekem". Azt is letöröltem és írtam neki, hogy nem szeretnék vele levelezni, meg hogy én hetero vagyok, erre visszaírt, hogy ismeri egyik ismerősömet és megvan a számom. Nem hittem el és 2 napja meg tényleg írt sms-t, hogy közel lakik hozzám áá. Már letiltottam mindenhonnan, van vagy 30 éves, tiszta drogos kinézete van, úgy néz ki, mint Eminem, csak hosszabb hajjal. De úristen, milyen már, hogy sms-t ír. Tegnap írtam neki, hogy most már szálljon le rólam, de nem válaszolt erre. Teljesen őrült és nem hagy békén és félek, hogy megkeres. Szóljak valakinek, hogy állítsa le vagy mi legyen? Ne nézzetek hülyének légyszí
2010. nov. 1. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy még egy üzenet,vagy hívás, vagy bármilyennemű kapcsolatfelvételi kísérlet és feljelented rendőrségen zaklatásért....mellesleg tényleg feljelentheted


nálam ez bejött, mikor zaklattak,utána abbahagyták

2010. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj valakinek, hogy tudjon róla más is, bnődnek, vagy valakinek, hogyha elfajulna a dolog, és megkeresne, akkor tudjon segíteni valaki.De alapvetően ne válaszolj a leveleire, smseire, hátha "észbe kap".
2010. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldd át hozzám!
2010. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen bárhova bármit ír, mindig és mindenhova válaszold neki szóról szóra ugyanezt: "Nem érdekelsz." Így, ennyi, semmi több. Ezt a két szót mindig és mindenhova. Előbb-utóbb csak leesik neki. :)
2010. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!