Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lányok (és fiúk)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lányok (és fiúk) ti melyik srácot választanátok a helyemben? 20L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eddig volt egy fiú, akivel nagyon jól megértjük egymást, én nagyon belészerettem, és ő is szeret engem ezt tudom. Viszont még nem vallottunk szerelmet egymásnak. Ő érezheti rajtam hogy még nem akarom. Sokszor mérges vagyok rá, mert elfelejt dolgokat amiket megígért és tudja hogy nekem fontosak, vagy nem jelentkezik, de a hibái ellenére szeretem őt. Gondolkoztam már rajta hogy megmondom neki.Ő 27 éves.

MOst vizsont képbe került egy másik srác, ő mondjuk 32 éves de nagyon fiatalos. Szeretne megismerni, azt mondja gyönyörű vagyok és nagyon kedves, amit ő nagyon ritkának talál.

Nem tudom mit mondjak neki, nem szeretnék egyszerre két vasat tartani a tűzben. Ha az előző fiúnak hátat fordítok nagyon fog hiányozni, viszont az utóbbival kapcsolatban meg azt a gyengédséget és törődést érzem amit annyira szeretnék és úgy érzem az előzőtől nem teljesen és nem mindig kapom meg.

Szerintetek mit tegyek?


2010. nov. 1. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Amelyiket szereted. De tényleg, szerelemmel. Ha még egyiket sem,akkor várj. Mindkettőt nem lehet egyszerre.

22/L

2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján:hagyd az idősebbet,mert látszik,hogy kamu szöveg,teljesen elveszi az eszed,hogy ennyire dicsér,hogy megértő,hogy gyengéd,később ez megváltozna sajnos.Én maradnék az elsőnél,de beszéld meg vele a dolgokat.
2010. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 2.al.

külömben te hány éves vagy?

2010. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ikább a 27-est. Ezek alapján ő még talán érez is valamit irántad.

24/F

2010. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 32 éves udvarol, persze hogy azt mondja, amit hallani akarsz. Ettől még semmivel nem jobb a 27 évesnél. Szerintem is túl öreg lenne hozzád a 32 éves, de ha téged nem zavar, ismerkedj vele, az még nem kötelez semmire. Ettől talán a másik srác is észbe kap majd. Ha jól értettem, nem jársz egyikkel sem. Szabad vagy.
2010. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elgondolkoztatóak. Én 20 éves vagyok.

Igen szabad vagyok, nem járok egyikükkel sem, de a 27 éves fival van olyan jó a kapcsolatom, hogy nem tudnám elképzelni azt, hogy továbbbra is jóban avgyok vele, míg a másik udvarlását is fogadom. Vagy az egyik, vagy a másik. Ma ahogy gondolkodtam rajta, nagyon hiányozna ha ő nem lenne. De a másik is nagyon szimatikus:(

2010. nov. 1. 21:12
 7/14 A kérdező kommentje:
Az 32 éves srác úgy tűnik hogy teljesen belém van bolondulva, olyan dolgokat mond amik nagyon jólesnek és az előző fiú nem mondja őket. De neki viszont a viselkedéséből és a beszélgetéseinkből tudom, hogy szeret, csak nem mondja ki. Még mindig nem tudom mit tegyek.
2010. nov. 6. 22:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretnéd, nem lenne más, akire gondolnál.

De szerintem érdemesebb lenne azzal kezdened, akit valamilyen szinten ismersz - 'és szeretsz'. Ha tudod, hogy szeret, nem kell félned semmitől. Szerintem hagyd a másik, vén kecskét - azért ilyen, mert ismeri a nőket...

2010. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom szó szerint idézni,pedig úgy szerettem volna:( Szóval,szokták mondani,hogy aki némán hallgat,az néha többet mondd,mint aki egyfolytában beszél.Vagyis,szerethet jobban az,aki nem feltétlenül hangoztatja ezt percenként.A túlzott nyájasság hátsó szándékot rejt.Ezt Ezopusz is megmondta.
2010. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27éves
2010. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!