Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzettben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzettben mi a megoldás?

Figyelt kérdés
ugy értem ezt hogy ha lenne egy nö akkit nagyon szeretek de ö nem akar veled összejöni akkor mit tesztek én igy vagyok vele sajnos 16 éves vagyok és a csaj is én nagyon szeretem de ö nem lécives valami tanácsott hagy kérjek abba hogyan szerezhetem vissza köszönöm
2010. nov. 1. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2010. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en se.
2010. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

ha nem volt a tied, akkor nem visszaszerzésről van szó, hanem megszerzésről esetleg..


nos. kezdésnek tanulj meg .!? jeleket használni.

és ne feledd a legfontosabbat: járj be nyelvtan órákra.. nem mondom tanulj is rá.. csak legyél ott, hogy valami ragadjon rád.

és ha mindezzel megvagy, utána mondj le a lányról.


nos én is hasonló helyzetben vagyok mint te.

elengedni nehéz, de ez a logikus döntés.. még én magam sem tudtam ezt a lépést megtenni mert nem egyszerű:)

minél hamarabb teszed meg annál kevesebb ideig "szenvedsz":)

2010. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én értem!
2010. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es vagyok nyelvtanbol nem azért de laptopon irtam és gyorsan mert, növéremé a gép és ujra elmondom a kérdésemet :) Hogyan szerezem vissza azt a lányt akitt nagyon szeretek? de ö nem akar semmit tölem mert neki tul gyorsan jött ez a egész akkor most mitegyek? nagyon szeretem és nem birom elfelejteni valamit tanácsott hagy kérjek töletek :) köszönöm
2010. nov. 1. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs minden helyzetre megoldás
2010. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mitegyel,talan egy pizzat. viccet felreteve,nem tudom.
2010. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi nem lehetetlen :)
2010. nov. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!