Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem? Becsapom a barátomat?

Figyelt kérdés

Több mint 3év után véget ért a kapcsolatom az igaz szerelmemmel.Ez már több mint féléve volt.

Viszont 3hónapja van egy új kapcsolatom.

Az új barátom szinte olyan mint a régi.

Nagyon szeretem őt, és nem csapom be.

Csak az EX-m által táplált érzelmek még mindig bennem élnek, és nem hagynak élni boldogan, végre megnyugodva.

Egyébként én hagytam el az EX barátomat, egy másikért.

Azt éreztem akkor hogy meguntam azokat hogy mindent megtiltott,szinte egy kalitkába voltam zárva.

Majdnem 14éves voltam mikor összejöttünk ő 18volt.

Nagyon boldogok voltunk, de a rossz győzött, mert meguntam hogy nem volt magánéletem nem kellett volna nagy, hanem csak egy pici magánszféra.

Mindenhol tudta a jelszómat, telefonom naponta át volt nézve.Bár azt tudom hogy többször volt olyan dolog hogy majdnem megcsalt.

Mondjuk mai napig konkrétan nem tudok olyanról hogy történt volna e valami, de a barátomon nem múlt volna.

Amióta szakítottunk most van a 3 barátom, egyben sem találtam meg azt a szikrát amit szeretnék benne.

Viszont fél éve érzem hogy szeretem, tegnap is felhívtam vagy 1-2 hónapja kivolt kapcsolva, tegnap viszont megint megpróbáltam most kicsörgött.Felvette és nem szólt bele.

Nem tudom, megéreztem hogy most kell.

Egyébként van neki egy barátnője egy cigány csaj,azt mondják többen hogy nem szereti csak együtt vannak, sokan azt mondják engem szeret még mindig.Én viszont nem nagyon hiszem hogy összejönnék vele újból, nem tudnám már megcsókolni,és nem tudom de nagyon témánk sincs, nem tudnék vele beszélgetni ha találkoznánk.

Bár mikor találkozunk nem köszön.


2010. nov. 1. 16:37
 1/6 anonim válasza:
Rúgd tökön a hímsoviniszta disznaját!
2010. nov. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamu kerdes
2010. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu??
2010. nov. 5. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.


Idézek tőled:

"nem tudnám már megcsókolni"

"az EX-m által táplált érzelmek még mindig bennem élnek"


Az egyik kizárja a másikat.

2010. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az emléke bennem van de megcsókolni nem bírnám a nő után
2010. nov. 5. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
es azert kamu mert a baratodat le akarod huzatni mert h roma a csaja
2010. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!