Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál rólam ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál rólam ezek után? Elvileg csak túlreagálom, de én furán érzem magam.

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy fiúval, látszólag jól alakult minden az ismerkedésnél, csókolóztunk is. Aztán elhívott magához filmezni, ott is szinte "elcsókolóztuk" az időt, picit tovább is mentünk. Azután valahogy mégis megszakadt a kapcsolat, nem törődtünk nagyon egymással. Két hete egy ismerősömmel (2 éve ismerem) ittunk egy keveset-tényleg nem sokat- és vele is csókolóztam. Nagyon élveztem, nem éreztem még így mint aközben. Viszont van barátnője, úgyhogy így átgondolva biztos nem jönnék vele össze, mert ha azzal a lánnyal is emgtette, velem miért ne tenné?! Ezt leszámítva viszont ráébredtem, hogy nagyon is vonzó, eltudnám vele képzelni.. de félnék.

Szóval, olyan rosszul érzem magam így, hogy kapcsolaton kívül smároltam 2 pasival..a baráti körömben ez nem szokás. Jogos érzem így magam? Ami legfontsabb, hogy csak 16 éves vagyok.


2010. nov. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem gondolok rolad..


ezt lesd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



nos ?

2010. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj az a kérdés tényleg durva volt...:O:O:O

Egyébként egyetértek az elsővel:P

2010. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XD az utolsó ütött! a kort odatenni sztem kár volt. Azt gondolom, hogy ribanc vagy. Miért szerinted mit kellene? Nézz magadba, minden pasival képes lennél már az első adandó alkalommal kavarni. Ez van, valakinek ribinek is kell lennie
2010. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. nov. 1. 19:31
 5/8 anonim válasza:

ne is hallgas rájuk .. nincs ebben semmi rossz Jól kell érezned magadat .. Attól mert hogy ők pasik ...nemkivételek


20 L... de ne vidd tulzásba :D

2010. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha a boltokban nem adnák ki illegálisan a kisgyereknek az alkoholt, ez a kérdés se lenne itt. :/
2010. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Egyébként alkohol ide vagy oda, nem utasítottam volna el a csókot.
2010. nov. 12. 21:49
 8/8 anonim válasza:
jajj mennyi idióta van itt bármi van csajszi írj 20 L elöző :)ha értelmes választ szeretnél vagy bármi
2010. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!