Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 167 cm vagyok, baratom 178-ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

167 cm vagyok, baratom 178-ez igy szerintetek jou? Nem vagyok tul magas hozza?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jou!
2010. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem szerintem

pasim meg én köztem 20cm van :D

2010. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vészes, még tudsz mellette magas sarkút is húzni.

Pont ideális a magasságod. Bár én 4-5 centivel kisebb vagyok mint te, de nekem is a 176-178 cm magas pasik a legideálisabbak.

2010. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert ha túl magas vagy hozzá, és esetleg nem tudnál a társaságában magassarkút húzni, akkor dobnád? milyen hülye kérdés már! ki az az idióta, aki a magasság alapján választ párt?

Rendben, én is azt vallom, h a srác legyen lehetőleg magasabb, de ez csak a saját gondolatom, én elég bizarrul néznék ki egy nálam 10-20 cm-vel alacsonyabb sráccal, de nyilván van más példa is.

2010. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso: kerdesre nem szoktak kérdéssel"válaszolni"
2010. nov. 1. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező..ezek olyan kérdések voltak amiket nem kell megválaszolni:D ezzel akarta érzékeltetni a válaszoló h teljesen hülyeséget kérdeztél,mert jobb esetben nem fogod otthagyni mert csak kb 20 cm van köztetek és nem 30 :/
2010. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mert csak kb 10
2010. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ideális pont!
2010. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!