Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán még tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán még tetszek neki?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül összefutottam egy volt barátommal, akivel a korkülönbség miatt szakítottunk. Elég gyakran nézett, de amikor ránéztem, elkapta a fejét, de egyszer mélyen a szemembe nézett, mint annak idején. Tudom, hogy nincs senkije, csak nagy köztünk a távolság, mert csak 7végenként jár haza + elég sok év van köztünk, de én még mindig szeretem.
2010. nov. 1. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok pontosan?

és annak idején ki szakítot kivel a kor miatt?

2010. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

16

27


közös döntés...én a távolságot nem bírtam

2010. nov. 1. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme.Sok minden ellene szól.16éves vagy és nem sablon szöveg hogy tanulnod kell és élned az életed.Egy 27éves FÉRFINAK már lassan házasodni kellene vagy komoly kapcsolatban kéne élnie...Neki fontos a szex, neked még nem kellene annyra fontosnak lennie...ő dolgozik,lakása...saját élete van.Te még a szüleidtől függsz..Szerintem kár egymás ideét vesztegetnetek.

De ez csak az én véleményem.

2010. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezt talán nem értheti meg olyan valaki, aki még soha nem volt szerelmes.
2010. nov. 1. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Szerinted nem voltam még szerelmes? hát ha te mondod...

és tudod én is voltam ilyen idős mint te, és nekem is volt egy hasonló sztorim.Akkor úgy döntöttem nem "rontom" el az életét...akkor nagyon rossz volt, de visszagondolva jól döntöttem.Most itt vagyok 25 évesen és csak mosolygok ha eszembe jut az a férfi aki elutasításom után másfél évre megházasodott.:)

De a te döntésed hozzátettem már az előbb is hogy csak szerintem.Különben még kérdezed meg a véleményünk ha úgy sem látod be ha véletlen igazunk van?:)

2010. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudod, az igazságot nehéz beismerni és teljesen egyetértek veled. Egyik pillanatban úgy érzem áhhh el kell felejtenem, de másik pillanatban, csak ő jár az agyamban. Főleg, ha egy olyan sms-t ír,h hiányzok, mikor találkozunk.
2010. nov. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!