Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti szórakoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szórakoznátok egy olyan fiúval aki kicsit zavarba ezáltal furán viselkedik?

Figyelt kérdés

Kicsit idegesítő már hogy bárhova megyek, nem tudok normálisan beilleszkedni egy társágba mert egy vagy több

csaj szerint furán viselkedek .

Ha még el is beszélgetek velük, akkor is szórakoznak velem

egyszerűen már nem tudok mit csinálni velük most mit tehetek róla hogy én ilyen vagyok amilyen.

Amikor meg kérdezem tőlük hogy miért csinálják mindent letagadnak.

Mit csináljak mit tehetek egy ilyen helyzetben?


2010. nov. 4. 17:36
 1/4 Szindus ***** válasza:
Mit takar a szórakozni szó? Ugratnak? Viccelődnek veled? Vagy csúnya dolgokat mondanak?
2010. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te ilyen vagy! Ne törődj azzal mit mondanak. Ne is kérdezz rá miért csinálják. Ásíts egyet, vagy mond azt: Tudtok újat? Ezt már hallottam... Ha látják, hogy idegesít. jobban csinálják.
2010. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17:47-re válaszom a következő álladóan avval jönnek

hogy milyen helyes és sármos vagyok.

Aztán eltelik pár perc és azt mondják csak teszem

a fejemet.Jön az csúnya vagyok és ez orvérzésig.

2010. nov. 4. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A csajok egy része iszonyat beképzelt...velem is játszottak ilyet ha tényleg szórakoznak egy kis viszonzásnak jöhet a kicsit bunkó és mcsós szöveg de ha túlreagálod és te érted félre akkor viszont próbáld meg kiküszöbölni :)
2010. nov. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!