Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés

Ha elsőnek találkozom velük.

Az ciki, ha csókolommal köszönök?

15L


2010. nov. 6. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15 éves vagy szóval a szülőknek ezt nyugodtan mondhatod...
2010. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Csá niggerek!



Úgy ahogy más vele egykorúaknak is szoktál;)

2010. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó a csókolóm,de lehet jónapot,illetve napszaktól függően jónapot,jóreggelt vagy jóestét:)
2010. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Szasz, apaf@sz!


Egyébként szerintem jó napot!

2010. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Csókolom a legjobb, de ha bavállalod köszönj így: Kezitcsókolom Tésasszony! :D
2010. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csókolom-ot köszönöm a párom édesanyjának édesapjának egyaránt, mert lány vagyok. És túl hivatalosnak tartanám a "jó napot kívánok"-at

A párom viszont anyukámnak csókolom-ot köszön apukámnak jó napot-estét-reggel-t stb :D

2o_L

2010. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem a csókolom "apuka és anyuka" teljesen megfelel. bevágódsz majd náluk
2010. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én alapból egy Jó napod/estét/reggelt (napszaknak megfelelően) kívánnék. és hozzá egy illedelmes és határozott kézmozdulattal bemutatkoznék. de nekem ez a természetes. így neveltek.

L/18

2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*kézfogással. elírtam bocsi
2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is itt tartok. 15/L és még nem találkoztam velük, szóval gondolkoztam már ezen. Kikértem anyukám véleményét. Azt mondta nekem, hogy a kézfogásom legyen határozott icipicit szorítsam meg a kezét egy nagyon rövid időre, hogy érezze a határozottságot, és hogy jónapottal köszönjek, mert úgy illik.
2010. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!