Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így, mint én? (lent)

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, és még soha életemben nem tetszettem egy lánynak se, pedig már soknál próbálkoztam. Mind azt mondják, kedves és jó fej vagyok, de senkinek se kell egy ilyen ronda pasi. Már feladtam, h valaha megtalálom a páromat, csak legalább vigasztalna, ha tudnám, h nem én vagyok az egyetlen férfi, akivel így elbánt a természet.
2010. nov. 9. 09:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%

Együttérzek :\

De rossz neked!!

Ha meguntam egy-egy nőt kölcsönadhatom, ha gondolod :)

2010. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
ásd el magad
2010. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy annyira csúnya lehetsz. Esetleg egy képet ha linkelnél magadról.. de amúgy semmi sem reménytelen, vki téged is keres, csak még nem talált meg.
2010. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

2.: lehet h azt kéne...

3.: ide nem linkelek, ha írsz privit akkor küldök képet, és meglátod h igazam van.

2010. nov. 9. 09:32
 5/33 boy_21 válasza:
100%
velem is valami hasonló van :S:S
2010. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

*még soha életemben nem tetszettem egy lánynak se, pedig már soknál próbálkoztam


És mi van azokkal a lányokkal, akik nálad próbálkoztak? Azt nem hiszem el, hogy egy sem próbálkozott soha, maximum őket nem vetted észre...

2010. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Pedig nem. Az kizárt, h ne vettem volna észre, mert inkább a másik véglet vok: több lányról hittem már, h bejövök nekik, aztán mindig kiderült, h nem.
2010. nov. 9. 10:00
 8/33 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen haverom és csak azért kezelték jóbarátnak a csajok és semmi több, mert a kisugárzása elég buz1s volt.Pedig szegénykém nem az:( járj olyan helyekre ahol a lányoknak az ész a fontos, meg ilyen pár perces randikra, az egy új hóbort és ott sok az elkeseredett nő
2010. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nincs olyan lány, akinek az ész a fontos, mind csak a külsőre és/vagy a pénzre megy.
2010. nov. 9. 10:22
 10/33 anonim ***** válasza:

Héééééé!!Azért nem minden lány a külsőre és a pénzre hajt!Itt vagyok pl én...a barátom külsőre is és anyagilag is teljesen átlagos srác, nem mondhatni hűűű de jó pasinak...de én imádom:)

Általában a r****ok hajtanak a pénzre, úgyhogy közöttük ne nagyon keresgélj...

Szóval szerintem ne add fel, biztos, hogy találni fogsz egy normális, aranyos lányt, aki tud szeretni.Hidd el, létezik még ilyen:)

18/L

2010. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!