Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogom meg találni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom meg találni az társamat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egészséges. Nehezen érthetően beszélek és ha nem figyelek oda akkor kifolyik a nyálam. Így nem tudok "normális" csókot adni.

De szerintem igazi csók mindenkinek fontos. Akkor nem fogok társat találni? Akinek megfelel ilyen csók is?


2010. nov. 9. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi miatt?
2010. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát mert nem tudok olyan csókot adni, mint többiek
2010. nov. 9. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan nagy baj. De mi a betegséged??
2010. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
9 hónapos koromban agyvelőgyulladásom volt és ebből maradt.
2010. nov. 9. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2010. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20 éves lány
2010. nov. 9. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
írtam emailt
2010. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 varierika válasza:

Szia!

Kérlek ne sértődj meg azon, amit most írni fogok, de neked is be kell látnod, hogy a te betegséged olyan dolgokat von maga után, ami egy normál ember életében furcsának számít. Tehát azt ajánlom, hogy járj olyan emberek társaságába, ahol hasonló problémákkal küzdő emberekkel tudsz megismerkedni, ugyanis, ha szerencséd van és találsz egy olyan embert aki ezzel együtt is elfogad, akkor is egész életedben azon fogsz rágódni, hogy valóban szeret-e, és nem csal e meg, és alárendeled magad az ő akaratának, eltörpülsz, és félelemben éled majd le az életed. Sajnos ez az igazság. De ha olyan embernek adsz esélyt akinek a "betegsége" hasonló toleranciát kíván, akkor egyenrangúak lennátek. ÉS szerintem a csók csak az első hetekbenjátszik szerepet, aztán már nem számít annyira mint egy gesztus, ölelés, akármi. és ne vedd magadra, ha netán kicsit hidegen fogalmaztam volna. fel a fejjel. Tipp: hallottál már a pozitív gondolkodásról? láttad már a titok c. filmet, ha valóban hiszel, kigyógyíthatod magad a netegségedből. CSak akarnod kell

nekem sikerült. :)

2010. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért remélem nem tekinted semmisnek az emailemet.


/utolsó előtti/

2010. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz párt, ez nem olyan hatalmas probléma, csak meg kell találnod a célközönséged :)
2010. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!