Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 évesen eljutottam odáig az...

31 évesen eljutottam odáig az öngyógyításban, hogy már egyáltalan nincsenek öngyilkossági gondolataim és ki tudom mondani, hogy szeretek élni. Túl késő családról, feleségről, gyerekekről álmodozni, ha még soha nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A húszas éveim a szenvedésről és a gyógyulásról szóltak. Nincsenek is tapasztalataim a párkapcsolattal kapcsolatban.
2025. márc. 2. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát először is NE ÁLMODOZZ, próbálkozz ismerkedni, most ez a lépés jön, nem az, hogy most fantáziálgass, és már évekkel előre járj fejben... megy az idő. Biztos munkahely, biztos élettér, egészséges életmód, ismerkedés, ennyivel kezdj.
2025. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát arra számíts, hogy 30 felett már hogy is fogalmazzak... közel sem a tökéletes emberek maradnak meg főképp elérhetőnek. Illetve az elváltak, hosszútávú kapcsolatból épp dobbantók, de sokszor ők is bizalmatlanul, sokszor akár traumatizálva.

Erre még rájön a te helyzeted, a korábbi előéleted, hátrányaid. És erre még rájön az, hogy a jelen korban meglehetősen nehéz lett sikeresen ismerkedni, mert nagyon sok ember már bezárkózik, az online közeg meg rendesen tönkre lett téve.

Szóval összességében nem lehetetlen. De nagyon nem ideális eset a tied. Kezeld reálisan a lehetőségeidet, és legyél nagyon kitartó, ha valóban a párkapcsolat a célod. És még így se feltétlen veheted készpénznek a sikert, de idővel majd kiderül.

2025. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs munkahelyem se. Mamahoteles vagyok. De változtatni akarok rajta. Eddig azért hagytam, hogy ez legyen, mert nagyon szenvedtem és nem érdekelt semmi. Főleg nem a társkeresés.
2025. márc. 2. 21:57
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát.. átlagos potenciális emberek is egyedül vannak
2025. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
oké, de akkor most ne rögtön egy csajt akarj szívatni, hogy elégedjen meg egy mamahotellel meló nélkül.... hanem a munkahellyel, önálló élettel kellene foglalkozni... istenem.
2025. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

"oké, de akkor most ne rögtön egy csajt akarj szívatni, hogy elégedjen meg egy mamahotellel meló nélkül...."


Mi az, hogy szívatni?


Én simán összejönnék egy mamahoteles csajjal, akinek átmenetileg nincs munkahelye és lehet, hogy még hónapokig nem is lesz.


Akkor ti, nők, miért nem tudtok összejönni egy mamahoteles, épp munkanélküli férfival? Miért kell ennyire beteg módon pénz- és egzisztenciaéhesnek lennetek?

2025. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Az egy dolog, hogy te kivel jönnél össze, de ez senkit nem érdekel... egy korabeli nő, aki még gyereket is akar, nem egy nincstelennek fog szülni, ha normális. Na most akkor mindenki találja ki, mit kell tenni, ha reális esélyeket akar...


Könyörgöm már... mert nekünk nincs farkunk, amiért muszáj rohadt nagy kompromisszumokat kötnünk!!! Egy családhoz meg pénz kell, és tudod a szülőszobából, meg egy ujszülött mellől, ha érzelmi biztonságot akarunk neki, nem lehet dolgozni!

2025. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Gyereket lol. Mondod ezt azon az oldalon, ami tele van 30-40es szinglikkel, vagy olyan kapcsolatba lévő nőkkel, akiknek kifejezetten szitokszó a gyerekvállalás. Le merem fogadni ha csinálnék egy szavazást a kategóriában, kijönne hogy a válaszolók 3/4-e gyerekellenes. Nincs ezzel semmi baj. De akkor kissé álszent úgy hivatkozni rá, mintha az lenne az alap, hogy a 30+os nők azok MIND gyereket akarnak :D Kérdezőnek így is elég gáz, nem kell riogatni még azzal is, ami teljesen nonszensz. A legtöbb 30as mai nő már nagyon nem akar gyereket. Amelyik kevés meg igen, az tudja jól kihez kell hozzámenni, el fogja kerülni a kérdezőt nagy ívben.
2025. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ahh 7 hagyjad...úgyse fogják fel.
2025. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8 de a kérdező családot akar!
2025. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Erre mit lehet mondani?

Barátnőm barátnőjéről mesélt mennyire ki van, fáradt mivel hétvégén főiskola miatt sok utazas, hétköznapon munka, meg tanulni kellene. De még egyéb programok is vannak, amellett hogy ott a férje is, aki nem támogatja annyira semmiben, sőt még ő is "ad" plusz...

Miért lett ennyire divat mindenkire azt mondani társfüggő ha?

van dolog amit elvár a másiktól és el is mondja ha nem látja a párja figyelne erre Vagy Segíti a másikat, sokszor inkább a saját dolgát félre teszi, figyel a másikra. Vagy elmondja hogy szerinte hogy kéne megoldani valamit, akkor kontroll mániás Vagy Tesz...

Szokták mondani, hogy egy férfit frusztrálja az, ha egy nő több pénzt keres, akkor én nem vagyok férfi, ha engem nem zavarna, sőt még örülnék is neki?

Rosszul vagyok bekötve? Ha több pénzt hozna haza a párom az annyival jobb is lenne, hogy jobban megélünk belőle. Ez miért kelljen, hogy frusztráljon? Kajak nem értem ezt. 😀

Valaki ezt meg tudná mondani?😂

Be követtem egy lányt instagrammon kb 1 honapja. Rá írtam, elkezdtünk beszélgetni kb 1-2 órát utána le ghostingolt. Jól van mondtam magamba, kicsit már a vége fele be unalmasodtunk megértem.. 1 vagy másfél hét után storymra reagált, újra elkezdtünk beszélgetni tök fain...

Szerelmi tanácsra lenne szükségem meg Lelkizésre valaki hajlandó órákig beszélgetni velem és véleményt mondani? Elsosorban lányoktól, de fiúk...

Jo lenne hivasozni mert leírni más elmondani szeretném hangosan, plusz nagyon szenvedek és szarul érzem magam, de nincsenek igazi barátaim még senki akivel erről beszélni tudnék. Köszönöm ha valaki segít.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!