Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a közgazdász srácokról?

Figyelt kérdés
Egyetemi hallgatókról persze...
2010. nov. 10. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Kicsi a farkuk. Mindegyiknek.
2010. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
A kedvenc témájuk a mikrogazdaság, az előbb említett okból kifolyólag.
2010. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan olyanok mint a többi pasi ..:S Ugyan ugy van azok közt is helyes meg csúnya mint a többinél,,
2010. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

hehe, még jó hogy közgáz hallgató vagyok, elmentek ti a fenébe :D


kikérem magamnak, makro volt a kedvenc tárgyam, jó? és nem komplexusokból..

2010. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... hát ha jóképű és kedves :D

Am bejönnek az okos pasik :D

2010. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem,mikro,meg gazdaságpszichológia:-))

Ez olyan,hogy mit gondoltok a jogászokról,orvosokról,színészekről...

Attól mert egyetemi hallgató,és X idő közgazdász lesz a szakképesítése arról nem tudok gondolni semmit.

Mert: nem biztos,hogy művelt,és intelligens.

( Manapság elég sokan bekerülnek egyetemre,főiskolára)

Nem azzal kell felvágni a lányok előtt,hogy "közgazdász egyetemi hallgató vagyok" a félreértések elkerülése végett nem is azzal,hogy: " X nyelvvizsgám van" Nem attól lesz az ember jobb,értékesebb,ha a pozitívumait sorolja:) ( szerintem)


Egy egyetemi közgazdász fiúval beszélgettem még év elején,szóba kerültek a párkapcsolatok,és ő mondta,hogy a ha valakivel összejön ( párkapcsolat),akkor nem tiszteli,mert a tisztelet az évek múlva alakul ki,minimum 5-10 év."Mert addig nincs miért tiszteljem"

Nos,majdnem felrobbantam,de mosolyogtam egyet,és elkönyveltem,hogy " vele se beszélek többet" Ez csak évfolyamtársam volt...de vannak ettől durvábbak is.

A véleményem,hogy nem minden közgazdász egyetemi hallgató értelmes,és kb. feleannyit kellene felvenni.

Oh,és a válaszom: Imádom őket!:))

2010. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát itt a környezetemben az a véleményük rólunk hogy nagy arcunk van és semmivel sem vagyunk különbek a jogász srácoknál de mindig csak általánosítanak-.-
2010. nov. 10. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
És mit gondoltok a mérnökökről közgazdász szakirányú továbbképzéssel? Ez itt a nagy kérdés! :D
2010. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
héééé, mi a gáz a jogászokkal? :D
2010. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek pár jófejet és nagyképűt is köztük.

Én építésznek tanulok és rólam is van aki azt gondolja hogy nagyképű vagyok de van aki kedvesnek tart. Egyénfüggő. Csak azokkal kell törődni akik számítanak neked. Lehet ezért tűnök nagyképűnek de akit nem ismerek vagy nem kedvelek azok véleményére nem adok. Nem érdekel ha valaki gáznak tartja a ruhám vagy a hajam vagy bármit. Te is sz*rd le aki nagyképűnek tart téged vagy bárki mást ha nem is ismer.:)

20/L

2010. nov. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!