Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeres önkielégítés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres önkielégítés okozhat gondokat? :O

Figyelt kérdés
12 éves korom óta csinálom a kérdés,h lehetnek -e később merevedési vagy egyéb problémáim?? Napi 1-2 nagyon ritka ha 3x (15)
2010. nov. 11. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hello!


Én előbb kezdtem. :D

Alapjában véve gondot okozhat. Mert túl akarsz lenni rajt; el akarod érni az orgazmust, és berögzül, hogy percek alatt vége van. Ez később nagyon meg tudja magát bosszulni.


Persze előnyödre is tudod váltani. Ha mondjuk megtanulod közben, hogy hogyan tudod visszatartani a magömlést. És akkor, ha már "élesben" leszel, profitálhatsz az előtanulmányokból! :)


Ez persze nem könnyű dolog: csökkenteni az izgalmadat mondjuk hasi légzéssel tudod. A magömlés visszatartását meg a pc-izmod megszorításával érheted el.

Ezek mellett a magömléses orgazmussal akkora energiákat veszel el a testedtől, hogy nagyon kimerült leszel, és ez kihat a napi teendőidre is.

2010. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D... De nem 2-3 percig, hanem van,hogy fél órákig tart.
2010. nov. 11. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Begörcsöl a kezed legfeljebb.
2010. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálam szinte már függőség alakult ki.Én 10 éves korom óta csinálom napi 2x minimum.Amikor lefekszek kielégítem magam,és reggel ébredéskor szintén.Most ott tartok,hogy ha elmarad az esti rosszul alszok,ha reggel nem csinálom egész nap rossz a kedvem.És ha egy is kimarad éjszakai magömlés tuti.
2010. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, nekem nem ilyen "súlyos" :D.. Nekem van néha a reggeli délben szinte minden nap de főképp este-- De van, hogy kibírom akár 2-3 napig is.. és magömlésem szinte nem is volt.. de főképp alvás közben szokott bekövetkezni igen ritkán... Szóval nem okoz problémákat.
2010. nov. 12. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves vagy? Várj nem, sokkal jobb kérdésem van: Mégis mennyivel tartod magad értelmesebbnek egy muskátlinál?
2010. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Neménvagyokaz válasza:
Sok gondod nem lehet. Csak ha egy nap vagy 5-6 alkalommal csinálod az már nem kellemes érzés:D Max annyi lehet a gond hogyha csak az egyik kezeddel csinálod mindig az izmosabb lesz a másiknál és meg is fog látszani.
2010. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zero-eco86 válasza:
Mégis mennyi az a káros, van itt valami határ, vagy valami bűvös szám. Én ált. napi 3-szor ha nincs nálam a barátnőm, akkor vele igyekszek lenni egy nap 3-szor, de féken is tudom magam tartani, eddigi ilyen rekordom ha lehet ezt így nézni egy hónap, de általában 2-3 nap önmegtartóztatás után már elkezd minden a szexről szólni a gondolataimban. De akkor se önkielégítésre vágyom hanem szexre,igazi húsvér szexre. Ilyenkor mi van? Ez már káros? gyerekként úgy kezdtem hogy ez egy tréning a későbbiekre és most is úgy gondolok rá. Egyébként szerintem nem, ha késöbb feljebb tudsz lépni egy színtet és ezt szexre tudod cserélni.
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!