Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hetero fiú között elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hetero fiú között elképzelhető egyfajta szerelem?

Figyelt kérdés

Nem olyat éreznek egymás iránt, mint a "szokványos" szerelemben, de valami nagyon extra kapcsolatuk van, nagyon különöset éreznek egymás iránt, mindkettőnek amúgy barátnője van, heteró teljesen.


Sztetek lehetséges tehát heteró fiúk között egyfajta érzelmi viszony?

(mindegy minek nevezzük)


2010. nov. 11. 21:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
ehh....sztem NEM! ;)
2010. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Thomas Mann: Halál Velencében

valami ilyesmiről szól

2010. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
sztem igen, csak nagyon más értelemben, de kíváncsi lennék véleményekre
2010. nov. 11. 21:37
 4/34 anonim ***** válasza:

miben látnád másnak ezt a viszonyt a barátságnál?

gondolom, a testiséget kizárod.?

2010. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Létezhet, de onnantól biszexnek hívják őket.
2010. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

Az első kb nem is nézte a kérdést.Akkor minek válaszol? Na mindegy.

Persze, hogy lehet!!!Nagyon mély barátság...amira a barátság nem is elég szó. A testvérség közelít hozzá.

Ilyen a nőknél is van, hogy szinte egymás részévé válnak...

Nem nagyon tudom leírni, de a férfiaknál hosszú barátságkor ilyesmi lehet. De nem mindenki éli meg így...

De a válasz egyértelműen IGEN!

22N

2010. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Barátságnak hívják, és ez a szó teljesen jó erre. Vagypedig szerelemnek, és akkor látens b*zik vagytok.


A mai világban a barátság nagyon ritka, főleg talán fiúk között. Inkább szimpátia van, meg haverság. Azért érzi szerintem az előttem szóló, hogy a barátságnál kellene egy erősebb szó, mert manapság rámondják arra is a barátságot, ami nem az.

2010. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

na azért nem biztos, hogy a testiség is kizárt ... ez-az előfordulhat, de persze semmiképpen se lesznek attól se bisexek se látens melegek, ezt kár erőlteni, persze a kategorizálási kényszer nagyon erős, tudom, de mégis ha ettől elvonatkoztatunk ...


inkább valóban egy fajta nagyon erős kötődés, mondhatjuk nyugodtan h szerelem, de nem olyan mintz fiú és lány között és nem is olyan mint két meleg között, azért írtam h ez egy speckó érzés, és nagy valószínűséggel ezt csak 2 heteró fiú tuidja átérezni, külsős nem igazán (sztem)

2010. nov. 11. 22:05
 9/34 anonim ***** válasza:

asszem értelek

de akkor miért van barátnőjük?

vagy miben tér el az, amit egymás iránt éreznek, attól, amit a barátnőik iránt?

2010. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Van néhány barátom, akit testvéremként szeretek, de ebben benne van, h hozzájuk nem nyúlnék a farkukhoz :D HA szerelem, akkor biszexek vagytok, de lehet h inkább vmi efféle erős kötődést értelmeztek félre
2010. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!