Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, hogy mégis mi a franc az a szerelem?

Figyelt kérdés

Tudjátok, itt ülök értetlenül. Ez itt a szerelem,szex témakör, egy témakör egy olyan dolognak amit még senki nem magyarázott meg, csak körülírt és hasonlatokkal jött.

Volt egy lány, más volt a világnézetünk, a hozzáállásunk a dolgokhoz, de nagyon megkedveltük egymást, bejöttünk egymásnak. Ahogy telt az idő lett egy fiúja akibe "szerelmes". Meglepő módon egyezik a világnézetük és a hozzáállásuk is mindenhez, ő előbb lépett mint én, előbb találkoztak. Ennyi lenne a szerelem? Közös világnézet és hogy ki lép hamarabb? Komolyan?

De egyébként sem létezhet, ha mondjuk láttok egy párt ahol a csaj nagyon dögös, ha kövér lenne kötve hiszem, hogy együtt lenne ugyan azzal akivel éppen van.

Szerelem... egy szó a teljes idiotizmusra amit képtelenek megmagyarázni... de azért megpróbálhatjátok...


2010. nov. 12. 00:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
20%

Szerelem: ráizgulsz a másik testére és magadénak akarod. Ilyenkor felszabadulnak a hormonok és kellemes érzéssel árasszák el az agyat, ezt nevezik szerelemnek.


A szakítás utáni depresszió pedig ugyanattól van, mint a drogosoknak: nincs többé meg az a test, amit foghatsz, csókolhatsz, dughatsz.

2010. nov. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l3EEeTQ3J2k


Az AE bizottság dala szerintem egész jól összefoglalta a lényegét, hallgasd meg:-)

2010. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:

Igen,biztosan a hormonok indítják el az egészet,aztán jön a kellemes izgalom ami a készülődéskor van amikor randira mész,hogy tetszeni fogsz-e neki és nem viselkedsz-e hülyén,lesz-e komolyabb dolog stb.

Aztán rájössz(jóesetben),hogy a személyisége is tetszik.Megkedveled.

Egy idő után a fellángolás elmúllik természetesen,de szerelemnek azt nevezném csak,ha ezek után még együtt tudnak maradni,ujraéleszteni a tüzet napról napra és ujra egymásba szeretni folyton.Meglátni,hogy mi az amink van és nem keresni egy ujat,izgalmasabbat.Mert az is csak addig extra,amíg meg nem unjuk.

Ha a kapcsoilatba teszünk is egymásért és sok szép élmény(esetleg nem olyan szép,de átészeltük)köt össze titeket,hálás agy a másiknak,kedveled és kívánod évek után is.Ez szerelem szerintem.

Csak nehéz rátalálni..

2010. nov. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
bocsi,rossz a billentyűzetem:))
2010. nov. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:

- Miért mi a szerelem?

- Az agyban lezajló vegyi folyamat melyben monoamin, dopamin, norepinefrin, és szerotonin vesz részt a szerelmet egy bizonyos fenil-etil-amin váltja ki, ami van a...

- A csokiban! Imádom a csokit!

- A borsóban! A zöld borsóban is van!


Gyilkos elmék c. film

2010. nov. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:

Rá fogysz jönni, ha szerelmes leszel. Ezt mindenki másképp éli meg, de szerintem akkor szerelmes az ember, ha túl a vonzódáson és testi vágyon megismered a kisebb-nagyobb hibáit és mindezekkel együtt szereted, hiányzik ha nincs veled és vágysz a közelségére. Én így élem meg a szerelmet.

26F

2010. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Igen, de miért pont egy bizonyos ember? Nem értem... egyszerűen nem fér bele ez az én világomba. Mi van abban az emberben olyan nagy dolog, hogy őt válasszák más helyett? A hangja, az állkapocs? MI? valaminek lennie kell... Ugyanúgy hús, vér csont, csak más arcszerkezettel, testfelépítéssel, viselkedéssel. Valamelyiknek lennie kell, ha a külső akkor: Csak a külső számít?

Ha a viselkedés: Akkor csak az számít, hogy ki hogyan viselkedik?

Viselkedhetek én bárhogyan, ahogyan szeretnék.

Szóval az alapján lesz valaki szerelmes, hogy az adott pillanatban hogy viselkedik vele a másik fél??

Ha egy csajhoz akinek bejövök és ő is nekem, odamegyek bunkón akkor nem lesz köztünk semmi, ha viszont kedvesen akkor meg igen? Csak én érzem ezt egy hatalmas baromságnak és csak a véletlen művének?

Ne röhögtessetek már, ilyen nem létezik, minden véletlenül passzol össze..

2010. nov. 12. 14:49
 9/63 anonim ***** válasza:

erről az egészről nem dumálni kell hanem megélni...azért nem találsz rá magyarázatot mert nincs. van valami a másikban, akibe szerelmes leszel amiért csak ő kell. és megérzed. például én neten ismertem meg a páromat, alapból tudtam hogy nagoynnagyon tetszik nekem...az ahogy látja a világot, az ahogy le akar venni a lábamról, a hangja, a szemei, a mosolya. aztán találkoztunk, és úgy voltam vele, hogy csak akkor van értelme (mivel 300 km a táv köztünk) h ha van benne valami plusz, a fent említetteken kívül. találkoztunk, és nekem az első reakcióm a szia után az volt h megöleltem. önkéntelenül automatikusan, és ő visszaölelt.olyan biztonság és boldogság és gyomorgörcs fogott el egyszerre (most hogy erre gondolok megint ezt érzem), hogy leírhatatlan.és azóta sem tudok kiszakadni az érzésből, immáron majdnem három éve.és még mindig táv, és még mindig tart és még mindig lángol és egyre szerelmesebbek leszünk. és nem tudom mi ez, de nem is érdekelnek a tudományos vagy akármilyen magyarázatai. jó, és boldoggá tesz, és a legnagyobb kincsem az életemben.


21 L

2010. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

16:16

Oké ez amit leírtál a megélés, ezek csak ilyen állatias ösztönök, hogy nagy és odabújsz hozzá meg ilyesmi. Ha 100kilóval több lenne és felduzzadt ajkai lennének, vagy mit tudom én, törpe lenne, megnéztem volna, hogy ugyanúgy bújtál e volna hozzá, mint a normális esetben. Ezért mondom, hogy szerintem csak a külső (arányos alak, arc) a hozzá párosított hang és az amit fecseg, ennek az összképe ha passzol akkor "hú de szerelmes vagy". Ennyire egyszerű és tudom milyen jó érzés, de bocsi azt kell hogy mondjam, szánalmas, nagyon szánalmas.

Egyszer azt mondták, hogy ha mindent túlbonyolítok, akkor soha nem leszek szerelmes... AKKOR LÉTEZIK EGYÁLTALÁN? szerintem egyértelműen nem, állatias ösztönök, hormonok


A vicc az egészben, hogy mi a garancia arra, hogy jön e egy másik oylan valaki aki mellet még nyugodtabb lehet a lelked és még jobb ölelni. Biztos majd akkor is azt mondod, hogy "nem is érdekel a tudományos válasz szakítunk, mert őt jobban szeretem"

Hányinger ez az egész... És nem azért írom ezt mert egy szemüveges kocka vagyok, mindenem a helyén van, ha akarnék most is tehetném a fejem és mehetnék ide-oda de egyszerűen nem megy, mert ez a véleményem és nem tudok rajta változtatni..

2010. nov. 12. 17:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!