Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mazohisták! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazohisták! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok mazohista)és kötekedni sem szeretnék,csak annyira érdekelne valami és csak ti tudtok válaszolni. (remélem van itt valaki az oldalon aki tud)


Az érdekelne hogy nálatok hol van a határ?Úgy tudom hogy nektek az bizonyos fajta örömöt jelent ha fáj(remélem jól írom).De hol van a határ amikor már nagyon nem jó?

Ez változik vagy mindenkinél ugyanannyi?


ui.: aki csak azért jön hogy megmagyarázza hogy az milyen rossz vagy beteges...stb.Nem lesz figyelembe véve.Utálom a veszekedéseket.


2010. nov. 12. 10:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*mazochista
2010. nov. 12. 10:38
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok mazohista, én annyit tudok a dologról, hogy általában a mazohisták szadistákkal jönnek össze, akik meg arra élveznek, ha fájdalmat okoznak. Ezeknek a pároknak van egy megbeszélt jelük pl egy szó (lánchíd, szotyi, stb.), aminél a szadista abbahagyja. (a "ne csináld, fáj" nem jó, mert az a szadistát izgatja)

Valószínű, hogy mkinél más a határ, de addig csinálják kb, amíg már nem bírnák tovább.

2010. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon hasznos volt.
2010. nov. 12. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A szadista meg a mazohista megy egymás mellett a sivatagban.

A mazohista fennhangon könyörök:

- Üss meg, kérlek, üss már meg!

Mire a szadista:

- Csak álmodsz, soha!

2010. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem konkrétan a testi szenvedésről szól, hanem a kiszolgáltatottságról is megaláztatásról.
2010. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja. Én kifejezetten úgy érzem magam mintha mindig mindenki utálna, és bármikor megüthet, arra várok, de sose történik meg. :(
2011. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!