Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel mit tennétek a helyemben? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek. Nagyon szeretem őt. Sexuális téren is menden rendben van, de van egy dolog, amit én ki szeretnék próbálni, ő viszont abszolút elzárkózik a dologtól.

Igen az anális sexről van szó.


Van köztetek olyan, aki hasonlóan érez?

Nem akarom erőltetni, hiszen akkor úgy érezné, nem tud megadni nekem mindent. Viszont szeretném kipróbálni...


Sorstársakat keresek.



23+F


2010. nov. 12. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha az egyik fél nem szeretné (ez általában a nő), akkor le kell tenni róla. A szexben mindent szabad, amit mindkét fél szeretne. De csak azok.
2010. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
neked van gusztusod hozzá ? mert nekem nincs _:S keres egy kur*át ha a feleséged nem akarja (ez a normális)
2010. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
subjektív véleményalkotást lehet tenni, de itélkezés nélkül plz.
2010. nov. 12. 14:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is felvetette már mondom ok próbáljuk meg, nem nagyon akartam jezlem, és kicsi próbálkozás után mondtam hogy hagyjuk abba, mert egyáltalán nem kellemes. Azóta kb. csak az ujjával próbál néha ott izgatni, de nem erőlteti, lemondott róla, mert úgyis a nőn múlik, hogy sikerül vagy sem.
2010. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lányok véleményét szerettem volna tudni:)
2010. nov. 12. 14:46
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Te belemennél, hogy a barátnőd egy műpénisszel a végbeledbe hatoljon mondván, hogy őt ez izgatja? Ha igen, akkor esetleg próbáljátok ki.
2010. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én lány voltam már bocs. 14.45-ös
2010. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mielőtt elharapózna ez a látásszemlélet. Nem itélem el, amiért ő nem akarja. Tiszteletben van tartva ettől egy cseppet sem tekintek rá másképp így a morális kérdés, hogy képzeljem el a műpéniszt magamban felesleges. A kérdésfelvetésed úgy lenne egész párhuzamos, ha én nem vállalnám az általad említett dolgot mit szólnék, ha más férfit akarna ánuszon tolni a műpélóval.
2010. nov. 12. 14:51
 9/26 A kérdező kommentje:
14:45 - s tudom, de amikor írtam az üzit még nem volt ott az írásod... a 14:43-snak ment... ha megnézed veled egy időben írtam.
2010. nov. 12. 14:52
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem láttam sehol leírva, hogy emiatt képes lennél megcsalni a nődet. Ha tényleg képes vagy rá, akkor szerintem hagyd is el nyugodtan, elvégre biztos találsz olyan lányt, aki szereti az anális szexet, vele boldogabb leszel.
2010. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!