Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja néha azt érzi, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja néha azt érzi, h magamhoz akarom láncolni. Rájöttem: Megfojtom a szeretetemmel, és túlzottan éreztetem vele, h nem akarom elveszíteni. Ilyenkor mi van? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Részleteket..ez miben nyilvánul meg:?
2010. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk telefonon. Még van mikor este írok neki egy sms-t és elmondom benne,h nagyon hiányzik, stb. Néha pityergek... Ha rossz kedve azt hiszem,h gond van és akkor is, pedig mondja,h nincs. Saját barátnőmre féltékeny vagyok. :S Éreztetem is vele néha. Úgy beleszerettem,mint egy tinilány az első szerelmébe és úgy is viselkedek kicsit.
2010. nov. 12. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú én ugyanebben vagyok most!!

Most jöttem rá, hogy miért csinálom ezt: baromi magányosnak tudom érezni magam, és a párkapcsolatomtól remélem, hogy ezt megoldja. Pedig ez nem a párom dolga, hanem az enyém. Nekem kell ezt megoldani. És azért akarom magamhoz láncolni, mert én annyira kötődöm hozzá.

Szerintem amit tenni lehet: elkezdesz gondolkodni, hogy mi van a háttérben részedről. Miért csinálod. Bizonytalan vagy? Vagy Te is magányosnak érzed magad? Vagy csak Vele érzed jól magad? Gondolkozz el, mi az ok. És utána dolgozz ezzel. Én amióta erre rájöttem, sokkal többet foglalkozom magammal. Ha egyedül maradok egy este, akkor veszek egy forró fürdőt, gyertyákat gyújtok, iszom egy bort vagy olvasok egy könyvet, megnézek egy jó filmet, stb. Azóta nem hozzá igazítom csak a programom, hanem mindenfélét csinálok, akár egyedül is, nekem ez a megoldás.

2010. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon el fogod cseszni a kapcsolatot. Ne csináld ezt. Ha szereted is: Miért nem válsz titokzatossá? Miért nem hagyod, hogy ő keressen? Ő akarjon megfejteni? Így ellaposodik az egész.
2010. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a szomorú helyzet, hogy kezd monoton lenni a kapcsolatunk. Bejött ez a hülye idő... 7köznap mikor találkozunk mit csinálunk? Kedvetlenül nézünk valami filmet. Igen most én is próbálom lefoglalni magam és őt is le kellene valamivel. Gondolom ezért is kedvetlen. Én próbálom lefoglalni magam, eljárni a csajokkal és azon vagyok,h néha megmondom neki,h most a csajokkal vagyok, így hát nem megyek. Valahogy próbálom kicsit "leszarni a fejét" hogy térjen észhez és igenis harcoljon már kicsit értem és éreztetnem kell vele,h nem leszek mindig itt. Én is megtudom unni...
2010. nov. 12. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
15:29, ritka értelmes választ adtál. Csak gratulálni tudok! Végre valaki magába néz, nem a másiktól, meg a világtól várja a megváltást. 36/n
2010. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!