Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék első ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék első ránézésre szimpatikusabb mások számára? Mitől függ, hogy valaki szimpi vagy nem?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha senki nem venne észre. Se lányok, de fiúk. Így elég nehéz barátkoznom. Kedves vagyok, vicces, stb, egyetlen nagy problémának azt érzem, hogy kezdetben mindig csendes vagyok. Ez lenne a fő ok? Ha nem locsogok állandóan, már nem is lehetek szimpi? Vagy mi lehet a gond? Min változtassak?

20L


2010. nov. 12. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetnél kihívó.
2010. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs modell alkatom, és amúgy sem vagyok az a típus, aki kirakja mindenét. Komolyan ez kellene? :O
2010. nov. 12. 17:08
 3/17 anonim ***** válasza:
itt egy sorstársad.
2010. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem például semmit.

Ha változtatsz, és úgy ismerkedsz, akkor a megváltozott, nem valódi önmagadat ismerik szeretik és várják el tőled, ami igen fárasztó lesz rövid időn belül. Ráadásu lemaradsz az olyanokról, akik (ha nehezebben is, vagy kevesebben vannak) de tényleg Téged ismernének meg. Hidd el, egy emberért sem érdemes színjátékot játszani, legyen az nő, vagy férfi.

33F

2010. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Tudod olyan emberrel nem fognak rögtön barátkozni, aki magának való, csöndes típus, mert nem kelti fel semmivel az emberek figyelmét. Emellett rohadt nagy tévedésben vagy, ugyanis teljesen más téma, hogy valaki állandóan locsog vagy nyílt sezmélyiség beszélget az emberekkel.

A kérdésed alapján te zárkózott vagy, nem sűrűn nyitsz az emberek felé, mert félsz elutasítástól. Titkon azt remélem, valaki "valamit" majd meglát benned és meg akar majd ismerni. Aha. nem. Legyél nyitottabb az emberek felé, nem locsogni kell meg nyalizni, csek kedvesnek és nyitottnak lenni.

2010. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azt kéne csinálni, amit az utolsó mond, (és igen, tényleg nem locsogást kellett volna írnom), de nem megy!!! Egyszerűen nem...:(
2010. nov. 12. 17:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt is egy sorstárs. 22/F
2010. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen vok én is fiúban. Mondjuk nálam a külsőm a nagyobb probléma. Ha ez nem gáz, írj privit! :) 25/F
2010. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban. :)
2010. nov. 12. 17:22
 10/17 anonim ***** válasza:
17/f es en se nagyon tudok beszelgetni az emberekkel mert valahogy nem tudok olyan jol szorakozni azon amin ok igen .. de egyszer majd csak fog sikerulni..
2010. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!