Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt elszúrtam? Hogyan hozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elszúrtam? Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Egy kicsit h*lye voltam!!

A barátom flegmázott velem, én meg csipkedtem.Nagyon idegesít ha nem tisztel semmibe, más nőnek pedig szinte a farát nyalja, na mindegy lényegtelen ez nem ide tartozik.

Ma jött hozzánk 5órakkor, na és 8kor már ment is, amit persze kicsit sem bántam, mert egész végig veszekedtünk.

Ő nagyon csúnyán tesz, engem pedig az kiakaszt.

Azt mondta nekem hogy szakít.

Nagyon megbántott,elkezdtem sírni.:S na erre ő is elkezdett sírni.Megöleltem elkezdtem vigasztalni, mikor mondta hagyjam nem szeret, én egy szemét vagyok.Na oké elment de ám az autója nem indult, szüleim segítettek megtolni XP de anya mondta hogy köszönjünk el, mondtam hogy már megvolt, ő nagy tágra nyitott szemekkel nézett.Elment.Másik városban lakik, elég messze tőlünk, telefonja pedig nincs.Féltem hogy valami baja esik az úton, na és felhívtam az anyukáját hogy hazaért-e már,ő vette fel a telefont.

Megkérdeztem hogy hazaért-e mondta igen,kérdeztem nem volt semmi baj?Mondta nem, és elkezdi szia és letette.

Nagyon bántott.15perce felhívtam hogy jöjjön msnre, mondta most nem tud, mondom béküljünk ki, elkezdi nem!Fogtam elköszöntem, ő még beszélt volna valamit de kinyomtam.Most mit hibáztam?


2010. nov. 12. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

feleslegesen futsz utána. (bár ezt hiába írom le tovább futsz majd...)

Aminek egyszer vége, nem szabad erőltetni, mert jó sehogyse fog kisülni belőle, de tapasztalni fogod. :/ 20/F

2010. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom..hány évesek vagytok?
2010. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyjál neki időt aztán próbáld meg még 1x. de csak 1x. ha akkor se akkor meg ennyi volt és hát...ez van
2010. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ebből sem lesz házasság!
2010. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sírva fakadtam mire ezt elolvastam.

Te pont az a típusú ember vagy, aki a matekfüzetböl kiszaggatott kockás lapra írja tompa grafitceruzával az önéletrajzát és azt sem veszi észre, ha egy nagy ge-ci folt van a lapon.

Urrram atyám!!!!

2010. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt????
2010. nov. 13. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!