Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mi ez? Barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mi ez? Barátság?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hol kezdjem.Megismertem egy nálam 10ével idösebb férfit.Nagyon rendes meg minden.Néha ugy érzem flörtöl velem néha meg ugy hogy csak baráti a dolgo.

Pl:Mindig kezet fogunk vmi hülyeség miatt és a tenyerem közepét az ujjával piszkálj(nem tudom h irjam le ne röhögjetek)akkor bokolni is szokott nekem.Meg mindig mikor köszön és többen vagyunk nekem külön ugy köszön hogy mondja a nevem is.Mindig mosolyog amikor meglát.

Ha egy kicsit értetlenül irtam az azért van mert nem tudom,hogy fogalmazam meg ezt az egészet.

Szerintetek akar vmit vagy csak barátság?

Ha kevés az info kérdezzetek.

Köszi

21/L


2010. nov. 12. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja értem légyszi a kérdésre válaszoljatok!!!!

Gratula hogy első vagy:)

2010. nov. 12. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:

hát igen, ez elég kevés info

több jel nincs? mert ez így még bármi lehet

2010. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez vagy szerelem, vagy barátság!

Tudod, Kirkegaardnak volt az a nagy műve, amely a Vagy-vagy címet viselte.

Nincs elsőzés köcsögök!

2010. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:

baaaaazz:D vágod mit jelent a tenyeredet basztató ujj kézfogás közben?:))


amúgy nemtom.. ez így nem túl sok infó. sztem csak haver

2010. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát állandóan oltogat meg piszkál,mindig ott van ahol én.Amikor elmegy mellettem vagy meg lök vagy kacsint vagy ilyesmi.De persze mindig megkérdezi mizujs.Akkor poénból mondta már,hogy egy kis erotikus táncot lejthetnék neki de nekem poénnak tünt.
2010. nov. 12. 22:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit jelent a tenyeret ujjazás-ahogy te irtad!
2010. nov. 12. 22:02
 7/10 A kérdező kommentje:

bocs basztató ujjat irtál.Basszus tiszta fáradt vagyok!

Ma is mikor kocsival jöttem haza sokáig nagyon integetett és vigyorgott.Mindig ezt csinálja.

2010. nov. 12. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
én se tudom mi az a tenyeres dolog! elmondja valaki?
2010. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd a kisujjat egy fontos férfi szervvel. Kb olyan szintű a dolog, mint a másik pofájába fújni a füstöt. Egyesek szerint az is azt jelenti, hogy kúrna vele, hát nem tudom...
2010. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha valaki arcába füstöt fújnak,azt jelenti,hogy lefeküdne vele?:D:D:D:D

na neee :D:D

2010. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!