Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön ha egy lányon melegítő gatya (A minőségi fajta) szűk póló, és laza cipő van?

Figyelt kérdés
jobban szeretem ezt a stílust,de mindig is szűk farmer,szűk pólót hordtam.Aztán most rájöttem hogy azt szeretném hordani,amibe jól érzem magam.:) NEM VAGYOK CIGÁNY .... egyébként :D
2010. nov. 12. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Én Németországban élek és csak az asszociális senkiházi gyerekek hordják. Ök a tipikus ordibáló majmok.

Kifejezetten undorító és nem Nöies.

2010. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tényleg érvényes a mondás, hogy nem a ruha teszi az embert. Egyébként meg attól függ, hogy illik-e a sportos stílus az illető lányhoz.
2010. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan rólam van szó,és igen abszolút illik.Kosarazom éjjel nappal,mindenem a sport.
2010. nov. 12. 23:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút bejön ;)
2010. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utcára nem igazán jó. Nekem otthoni környezetben tetszik az a póló anyagú, nem a susi:D
2010. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
90%

bocs h írok mert nem pasiból vagyok=)

de miért érdekel h tetszik e nekik v nem????

ha abban érzed jól magad akk vszínű h jól is nézel ki benne!!!

azért nem kell farmerben feszengened mert esetleg jobb feneked van benne.........

nálam a mindennapi viselet: deszkás pipő, macinaci meg egy szűkebb póló baseball sapival meg övtáskával!!!

bulizni veszek max farmert!

de aki megakar ismerni az úgysem azt fogja nézni h mi van rajtad!!!

18/L (((3éves kapcsban=))))

2010. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem tetszik ez az öltözködési stílus, én is kosarazok szóval teljes mértékben egyet értek veled :)
2010. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Jöhetnek még válaszok,csak légyszíves kort i írjatok . :)
2010. nov. 13. 10:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

00:45

Gondolom, azért érdekli, mert kivéáncsi rá, hogy az öltözködése milyen és irányban mértékben befolyásolja az esélyeit a férfiaknál.


Kérdező

Egész biztosan van, akinek nem tetszik, de azok valószinűleg a sportos életstílusod sem viselnék jól hosszú távon. Nekem mindegy lenne. Ha ismernélek, és tetszenél nekem, nem az érdekelne, hogy milyen a ruhád, hanem hogy lekerüljön rólad :)

2010. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
09:43 vagyok és 19/F
2010. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!