Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarként, német suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarként, német suliba járok, és van egy jó orosz csaj, de amit mond az nekem kínai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy disznóorrú is amelyik nem rossz, mindketten kedvesnek tűnnek, de az a baj, hogy egyáltalán nem beszélek németül. Nem is szívesen tanulnám meg. Hogyan közelítsek? Nyugodtan jöhetnek hülye válaszok, bírom őket.
2010. nov. 12. 23:29
1 2
 1/14 Pocahonsaurus ***** válasza:
58%
első, aki utánam ír: s3ggfej
2010. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
...
2010. nov. 12. 23:31
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Na várj már, ha német suliban tanulsz, akkor mi az hogy nem szívesen tanulnád meg a németet..sztem ott kötelező..addig meg próbálj meg mondjuk angolul kommunikálni velük az azért sokkal általánosabb nyelv, mint akármelyik.Ha az sem megy, akkor passz..jelbeszéd..
2010. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Baazmeg.

Én is Német suliba járok és csak rondák meg öregek vannak, úgylátom ez máshol is így van.

Tanuljá vazzze vagy mutogasd el neki.

2010. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
"Magyarként, német suliba járok, és van egy jó orosz csaj, de amit mond az nekem kínai." ---->nah az fasza öcsém(Y)xD
2010. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Well, speak English...
2010. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Baazmeg.

Én is Német suliba járok és csak rondák meg öregek vannak, úgylátom ez máshol is így van.

Tanuljá vazzze vagy mutogasd el neki."


hát igen sajna. pedig reméltem h vmi nagycsöcsű söröskorsóhordó szőke német csajok lesznek, dehát nem. összvissz 7 lány van,közülük is az egyik fiú

2010. nov. 12. 23:41
 8/14 kuleszmulesz ***** válasza:
20%
Az orosz csaj kínaiul dumál neked? HA már ő veszi a fáradtságot, te is bevágódhatnál nála valami idegen nyelvel. Mondjuk a hinduval....
2010. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
van egy magyar oszt.társam, aki már 6 éve itt van és jól beszél németül(jobban mint magyarul),általában ő fordít
2010. nov. 13. 08:33
 10/14 anonim válasza:
61%

"7 lány van,közülük is az egyik fiú"



hát ez jó :D:D

2010. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!