Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy elhanyagol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy elhanyagol, nem figyel rám, és nem olyan hozzám, mint amilyen régen volt. Néha kedves, megértő, máskor meg megfeledkezik rólam. És ez nekem így nem tetszik, olvassak be neki, vagy várjam, hogy megváltozik-e?

Figyelt kérdés

örökké sok a dolga,nincs ideje (én úgy látom nem is sok a dolga,csak ez egy kifogás),elvárja,hogy én keressem,és én csináljak mindent,hogy ez működjön. Én nem vagyok ehhez szokva,sőt az ellenkezőéhez. Most bennem van a hiba,vagy jogosan érzem,amit érzek?

(amúgy én úgy érzem,hogy már most többet tettem érte,mint bárkiért eddig valaha,de már most kezdett elegem lenni ebből)


2010. nov. 13. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés...Szerintem hagyd,és bánj vele hasonló módon.Tudod,az iylenek hangulatemberek,és lehet,hogy egyik nap még Te vagy neki a királynő,másnap már más.Egyik nap körbeudvarol,másnap átnéz Rajtad.Az ilyenek szeretnek játszadozni.Le kell törni az önbizalmát,és nem kell foglalkozni vele.Hátha kapcsol..
2010. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagyis:ha keres keressem én is, ha nem,akkor hagyjam a csudába?

Köszi a választ!

2010. nov. 13. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hallgass az előttem szólóra. Bonyolódjatok csak béna játszadozásba egymással, aztán pontosan oda jutsz ahova tartasz: sehova. Számos típusú ember van, van akinek több igénye van a másikra, van aki jobban elvan egyedül. Inkább mondd meg neki, hogy neked mi lenne az igényed a kapcsolatban és szeretnéd ha ő elégítené ki. Nincs olyan, hogy egy páros mindkét tagja maximálisan elégedett. De az igényeket sok őszinte beszélgetéssel lehet egymáshoz közelíteni. És ne feledd. Eljöhet az idő, hogy fordul a kocka, te kerülsz távolabb tőle, jobban feltalálod magad jobban elvagy nélküle, és akkor majd ő fog reagálni. Mit szeretnél? Játszadozást, trükközést, vagy őszinte szavakat?


31F

2010. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen őszinteséget,már feláll a szőr a hátamon ettől: jajj,annyira szeretlek, úgy hiányzol, de nincs időm se erre se arra, bla-bla, de bezzeg másra,másokra van ideje.Már rühellem.
2010. nov. 13. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
szakítóok, ha nem kíváncsi rád a másik.... legalábbis nálam
2010. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 31/F!


A Kérdező párja pont a béna játszmázást folytatja,amikor elhanyagolja a kedvesét,amikor azt hazudja,nincs rá ideje,holott amire szeretnénk időt szánni,arra általában lesz is időnk.S ha minden mást előtérbe helyez szemben a barátnőjével,és kifogásokat keres,most miért nem alkalmas,akkor át kell értékelni a kapcsolatot,és akkor kell hagyni a fenébe.Illetve úgy bánni a másikkal,ahogy velünk szemben viselkedik,és annyit adni neki,mint amennyit ő ad nekünk.Nyilván itt a nagy őszinte beszélgetéseken túlestek már.Na,most túl az őszinteségen,én nem hagynám,hoyg palira vegyenek.Én lépnék,kifele.Ez az én véleményem.Másé meg más.Ennyi.

Első válaszoló

2010. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!