Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igy már esélyem sincs? Kivagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy már esélyem sincs? Kivagyok!

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy pasival és jól elvoltunk aztán elkezdte mondani h milyen nőre vágyik meg h igy a nők meg hogy hol keressen nőt magának/nincs neki a láthatáron most más nő)?Azt hittem bejövök neki!Teljesen ki vagyok borulva h nem engem akar!El kell felejtenem mert ezek után már esélyem sincs.Szerintetek?Felejtsek?
2010. nov. 13. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mennyire illik rád az, amit a női ideáljáról mondott?
2010. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából konkrét ideált nem mondott,csak legyen megértő,és szeresse!Kicsit önbizalom hiányos!És én mindig győzködöm h jó pasi meg semmi baja nincs csak bebeszéli magának a hülyeségeket,meg szeretgetem is,megértem,de semmi!
2010. nov. 13. 09:54
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon akarod őt? Akkor csókold meg. :) Ha azután sem akar téged, akkor nem jössz be neki.
2010. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg, azok a dolgok, amiket lírt, nem is annyira hétköznapiak, hidd el nekem. :)
2010. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hat ha azt mondta h legyen megerto es szeresse....az meg rad is talalhat ;)
2010. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már megcsókoltam!Ő ezt természetesnek fogta fel sztem!Nem érez semmit és kész!Elfogadom.
2010. nov. 13. 10:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Természetesnek, hogy egy barátja megcsókolja? Na ne már. :D Akkor esetleg a szexuális identitásában lehet keresni az okokat. :)
2010. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
megcsókoltad?? h reagált?
2010. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csókolóztunk aztán simogatott és megölelt,és elkezdte rázni a fejét!Kérdeztem mi van?És azt mondta semmi.
2010. nov. 13. 10:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ez döbbenet, semmit nem jelent neki egy csók?
2010. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!