Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 barátnőm és meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K10 kérdése:

Van 1 barátnőm és meg akar halni de nem tudok mit tenni vele mert akár mit mondok neki nem érdekli de én szeretem és nem akarom elveszíteni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Te ehhez már nem vagy elég. Szólj a szüleinek, és azonnal keressetek fel neki egy pszichológust. Hidd el, tapasztalat..
2010. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miaz hogy meg akar? Mert miért akar? Depis?
2010. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
vigyél neki kötelet, vagy pisztolyt vagy akármit. szerintem nincs szükség az ilyen depressziós emberekre a mai társadalomban.
2010. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem kamu.. ha annyira megakarna halni nem hangoztatná hanem már rég megtette volna.. ha meg igaz szólj a szüleinek majd azok helyrerakják.. remélhetöleg!
2010. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan érzik úgy kamasz és fiatal felnőtt korban, hogy meg akarnak halni. Szerencsére kevesen kísérelnek meg öngyilkosságot. És általában akik mondják, hogy mennyire meg akarnak halni, azok nem teszik meg.

Miért van ez az egész?

Azért akarnak meghalni, mert fáj nekik, nem bírják. SZERENCSÉS esetben VAN KINEK elpanaszolni, hogy mit élnek át és ilyen módon kinyilvánítják érzelmeiket. Szóval ÖRÜLNI kellene, ha panaszkodik valaki, mert annál kisebb az esélye, hogy meg is próbálja...

Ettől függetlenül kell a pszichológus, meg a szülők, meg mindenki bevonása. (Bár helyzettől és súlyosságtól függ. Mert nem a szülő és nem a pszichológus fogja megoldani a problémáit, szóval ezzel sem lehet önmagában lerendezni. Őt magát kell segíteni, mellette állni.)

2010. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!