Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkor az esélye, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkor az esélye, hogy itt találkozom a párom exével? Mert olvastam valami gyanúsat!

Figyelt kérdés

ugyanis tavaj detto ugyanazzal a szöveggel lett lerázva egy csaj, ahogy tavaj ugyankkor én is.

privit hiába írok aki írta az már innen kiregisztrált, e-mailje nem él.

vagy sokan használják ezt a szöveget, hogy: nem volt meg a szikra

később meg hogy a volt bnő iránt még érez valamit

és ezt a kettőt együtt!!??

írjatok légyszi


2010. nov. 14. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem csak te létezel hélóóóó, de azért lehet h pont kapásod van :D
2010. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt meg a szikra? Minden második ember ezt mondja, tucatpasi az exed, ha ezt mondta.


TavaLY, ezt legalább tanuld meg jól leírni.

2010. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz ezzel!

Inkább nézz magadba, hogy miért érdekel még mindig a dolog, jobban jársz.

Nem akarlak megbántani, de engedd el!

2010. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mert kíváncsi vagyok hogy amikor az elején velem randizgatott, tulajdonképpen más lányokkal is ezt tette, miközben végig hitegetett, hogy jó velem találkozni, meg beszélgetni, csak szikra nincs, meg az ex.

ebből a következtetés: nem rázza le igazán azt sem, aki neki nem tetszik. akkor mit várhatok akkor, ha olyan csaj nyomul rá, aki tetszik?

ezért érdekel.

mert tőle határozott elutasítást soha nem láttam, akkor sem, amikor mesélte, hogy egy csúnya csaj mindig ír neki levelet, ami miatt sokat veszekedtünk. kedvesen mindig visszírt a semmiről, ezzel tartva a csajban a reményt.

nos, ezért érdekelt volna

de úgy sem tudom meg

mint annyi mást sem

jó dolog ez a bizalom dolog. tiszta zsákbamacska

2010. nov. 15. 00:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Sablonpasi, minden második fiú ilyen, pláne, hogy még elég gyereknek tűnsz.
2010. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi ez a baromság?
2010. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!