Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi van még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi van még rajtam kívül, aki még azoknak a lányoknak a figyelmét sem tudja hosszabb távon fenntartani, akinek külsőre bejön? Vagy csak nagyon nehezen?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki hasonlóan volt és sikerült változtatnia ezen? Hogyan?
2010. nov. 16. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ertem mi a jo a lanyok figyelmet hosszabb ideig fenntartani? A parkapcsolat mas dolog eloszor persze a kulsovel hoditasz de ha bunko vagy nincs hosszutav. Hosszutavon sokat kell kedveskedni, udvarolni mert a lanyok ezt igenylik. Lehetsz te a vilag legjobb kepu pasija de ha bunko vagy es nem adod meg a nonek ami kell a legcsunyabb pasit is el tudja szeretni a not toled.


Ezt nem rad ertem csak ugy altalanossagban

2010. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rövid és hosszú távon sem igazán tudom elérni a célom.


Ha tetszem is külsőre az adott csajnak, nem szeret belém. Annyira jóképü meg nem vagyok, hogy csak a külsőmbe beleszeressenek.

2010. nov. 17. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan azt kapom randi után a nőktől h jól érzik velem magukat, kedves vagyok, figyelmes vagyok, aranyos vagyok, nőnek érzik mellettem magukat(és ezt garantáltan őszintén mondják...)...de!...maradjunk barátok...WTF? Ennyit kapok majd 1 hónap pedálozás után is...anyád...


A kőbunkő hülyegyerekkel meg azonnal összejönnek...


Ki érti ezt???


Bár nem vagyok egy bredpitt de a külsőmmel nincs komolyabb gond...


Barátnőm volt már és nem vagyok szűz...

2010. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A külsőtökkel van gond nektek is. Más nem érdekli a nőket.
2010. nov. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek több srácot, akik jóképűek és tetszenek is, de nem szimpatikusak. Nem tudnék velül összejönni pusztán azért, mert helyesek. És nem, nem a pénz a lényeg :D
2010. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de fordítva se igaz: tuti h egy csúnya sráccal se jönnél össze akkor se, ha a legaranyosabb, legkedvesebb ember lenne a világon.
2010. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. sok az álszent, hülye csaj, akik szidják a rosszfiúkat, de mégis mindig velük jönnek össsze.
2010. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!