Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már egy lánnyal valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már egy lánnyal valamilyen kapcsolatod (párkapcsolat, vagy részetekről barátságból átalakuló szorosabb kapcsolat) amely hirtelen negativ irányt vett, és ma sem érted?

Figyelt kérdés

Volt már egy lánnyal valamilyen kapcsolatod (párkapcsolat, vagy részetekről barátságból átalakuló szorosabb kapcsolat) amely hirtelen negativ irányt vett, és ma sem érted?


Pl. egy idő után amikor közeledni akartál hozzá, mindig elküldött valami false indokkal.

Vagy hogy elkezdett alakulni valami, te az életedet is rátetted volna, már nagyon biztos voltál benne hogy sikerülni fog, hisz ő is úgy adta a jeleket... és akkor mégsem?

Vagy hogy valamiért az aranyos, kedves lányból hirtelen goromba és érzéketlen lány lett?


2010. nov. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer megdugtam a legjobb barátomat (lány), azóta nem a legjobb barátom. Az egy elég hirtelen negatív fordulat volt. :)
2010. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Scream85 ***** válasza:

nekem már volt hogy úgy tűnt egy csajnál hogy minden klappol, aztán egyszer csak kaptam tőle egy e-mailt, hogy sajnálja meg minden,de a régebbi csalódásai miatt nem tud megbízni egyelőre senkiben,stb.

Szerencsére azóta már jobban alakultak a dolgok egy másik csajjal,akivel már másfél éve együtt vagyok, és tök jó minden.

25/F

2010. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

leirom az enyémet: nálam az volt, hogy igaz barátja volt, de közelebb kerültem. Szünetekben együtt vásároltunk be, a többiek is éreztek már valamit... iwiwen is ő keresett... aztán mikor szakitott, egy randit sikerült összehozni. 4 óráig voltunk, jól éreztük magunkat, nem volt csend, valahol táncol oda is hivott, csak én anyagilag nem engedhetem meg...

aztán mikor kerestem volna másodjára a randit, akkor jött az, hogy nem ér rá, dolgozik, illetve ingerültebben is reagált a leveleimre. Most meg hogy elmondtam, hogy kicsit többet szeretnék nem válaszol... :'(


nah kb. ilyenekre gondoltam

2010. nov. 17. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, mondjuk én nő vagyok, és pasival volt ilyen. Haverok voltunk, nekem ő nagyon bejött, én is neki, mert egy idő után éreztetni kezdte ezt, de nagyon bátortalan voltam. Én sem adtam egyértelmű visszajelzéseket, mert bár nagyon tetszett, féltem egy kapcsolatba belemenni a múltbeli csalódásaim miatt. Aztán hülyén viselkedtem... eltűntem egy időre... de ő sem keresett... mikor legközelebb találkoztunk, bunkó volt velem. Valamennyire sikerült azóta javítani a helyzeten, de nem sikerült még tisztáznunk. Nekem ő még mindig nagyon bejön, de sajnos úgy tűnik, hogy ő más lánynál próbálkozik (sikertelenül).
2010. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"de nagyon bátortalan VOLT" - ezt akartam írni (előző vagyok).
2010. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó úgy kezdõdött nekem is minden mint az elõzõnél. De aztán mègis rá szedte magát ès lèpett, elkezdtünk randizni, elcsattant az elsõ csók, szinte a tenyerén hordozott, elkezdtünk járni(MÉG eggyütt vagyunk), és mintha kicserélték volna, egy totàl màs arcát mutassa, nagyon ritkán jelentkezik, nem törõdik velem, most még közbe jött h el kellett utaznia is, ha online vagyok nem nagyon töri magát azon h ràm irjon, ha irok vissza ir, de nehezen. Már csak azt vàrom, h haza jöjjön ès személyesen szemtõl szembe tudjak beszélni vele aztán meg lesz aminek lennie kell.
2012. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!